Martin Freeman'dan iki yeni dizi geliyor: Breeders & A Confession

Martin Freeman'dan iki yeni dizi geliyor: Breeders & A Confession
Sherlock dizisiyle geniş bir kitlenin beğenisini kazanan Martin Freeman'dan iki yeni dizi geliyor.

* Breeders: İlk kez mart ayında duyurduğumuz dizi, Freeman'ın kendisinin yarattığı bir komedi dizisi. Diziye FX ve Sky kanalından 10 bölümlük onay çıktı.

Avalon Television'ın yapımcılığını üstlendiği dizide Freeman, Michael Gambon ve Daisy Haggard yer alıyor. Veep senaristi Simon Blackwell dizinin senaristliğini; The Inbetweeners yönetmeni Ben Palmer ise yönetmenliğini üstlendi. Ebeveynlik üzerine olan dizide çocuk sahibi olmanın iyi ve sinir bozucu yanları anlatılacak. 2020'de ekrana gelecek.

* A Confession: ITV Studios'un hazırlayacağı drama gerçek hayat uyarlaması. Kadroda Freeman dışında Imelda Staunton da yer alıyor. Sezon altı bölüm sürecek ve 2019'da yayınlanacak. Jeff Pope senaryoyu kaleme alacak.

Bahsi geçen olay 22 yaşında bir kadının 2011'de bir gece kulübüne arkadaşlarıyla gittikten sona eve dönmemesi sonrasında başlatılan soruşturmaya dayanıyor. Freeman, bir katili yakalamak için protokolü çiğneyen, bu nedenle kariyeri ve saygınlığı zarar gören Dedektif Steve Fulcher'i canlandıracak.

Aktör, gelecek ay StartUp dizisinin yeni sezonuyla ekranda olacak. Sherlock'un yeni sezonuyla ilgili ise henüz bir bilgi yok.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER