Kevin Costner'lı Yellowstone dizisi beIN SERIES DRAMA kanalında!

Kevin Costner'lı Yellowstone dizisi beIN SERIES DRAMA kanalında!
Kevin Costner'ın yeni dizisi Yellowstone beIN SERIES DRAMA kanalında. 10 Ekim’de ilk bölümüyle kanaldaki yayına başlayan dizi, 10 bölümlük ilk sezonuyla ekranda olacak. İkinci sezon onayını alan dizinin senaryosunu ve yapımcılığını Hell Or High Water ve Sicario filmleriyle tanınan, Oscar adaylığı da bulunan Taylor Sheridan üstlendi.

Yellowstone, Amerika'nın en büyük arazilerinden birisine sahip John Dutton isimli bir adamı merkezine koyuyor. John; arazi ıslahı, yerliler veya Amerika'nın ilk ulusal parkı gibi nedenlerden dolayı sürekli rahatsızlık yaşamakta ve arazisini korumaya çalışıyor. İçme suyunun zehirlendiği, cinayetlerin haber olmadığı ve politikacıların satın alındığı bir dünyada Amerika'nın en iyi ve kötü tarafları bir ailenin gözlerinden anlatılıyor.

Costner da bahsi geçen John Dutton karakterine hayat veriyor. Kadrodaki isimlerden Luke Grimes, John'un eski asker oğlunu; Wes Bentley, John'un politikada kariyer düşünen avukat oğlunu; Kelly Reilly ise John'un zeki ve her zaman babasının yanında yer alan kızını canlandırıyor.

Yellostone, her Çarşamba 21.00'de beIN SERIES DRAMA HD'de.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER