Alexander Skarsgård'lı The Little Dummer Girl 19 Kasım'da başlıyor

Alexander Skarsgård'lı The Little Dummer Girl 19 Kasım'da başlıyor
AMC ve BBC One’da yayına gelecek yeni dizi The Little Drummer Girl'ın ilk tanıtımı ve posteri yayınlandı. Dizi, 19 Kasım'da ilk iki bölümüyle AMC'de ekrana gelecek. Ancak henüz yayın tarihi açıklamayan BBC'de daha erken ekrana gelme ihtimali de bulunuyor.

John le Carre’ın 1983’te piyasaya çıkan aynı isimli romanından uyarlanan mini dizinin sezonu altı bölüm sürecek. Bölümler 20 ve 21 Kasım'da çifter yayınlanmaya devam edecekler. Başrollerinde Florence Pugh, Alexander Skarsgård ve Michael Shannon'ın yer aldığı dizide Max Irons, Jina Jay, Michael Moshonov, Charif Ghattas, Amir Khoury, Katharina Schüttler, Simona Brown ve Charles Dance gibi isimler de yer alıyor.

1984’te sinemaya da uyarlanan romanda Amerikalı oyuncu Charlie, Filistinli bir teröristin yakalanması için İsrailli bir ajanın çabalarıyla çift taraflı ajan olarak davranmaya başlıyor. Charlie'yi dizide Florence Pugh, İsrailli ajanı Skarsgård ve patronunu Shannon canlandıracak. Dizinin bölümleri Park Chan-wook tarafından yönetildi.

The Little Drummer Girl'ün başlangıç tarihi daha önce 14 Ekim olarak duyurulmuştu. Yayınlanan ilk tanıtımı aşağıda, posteri gelecek sayfada bulabilirsiniz.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER