Neil Gaiman uyarlaması Good Omens'ten ilk tanıtım geldi

Neil Gaiman uyarlaması Good Omens'ten ilk tanıtım geldi
Amazon'un yeni dizisi Good Omens'in ilk tanıtımı yayınlandı. Ülkemizde Kıyamet Gösterisi ismiyle raflarda yerini alan, Neil Gaiman ve Terry Pratchett‘ın yazdığı Good Omens kitabının uyarlamasının başrollerinde Michael Sheen ve David Tennant yer alıyor.

İlk sezonu 6 bölüm sürecek dizinin 2019 yılında yayına girmesi planlanıyor ve projenin ortak yapımcılarından birisi de BBC. Good Omens, birçok fantastik karakterin yer aldığı kıyamet hikayelerinden biri olma özelliğini taşıyor. Jon Hamm, Mireille Enos, Nick Offerman, Yusuf Gatewood, David Morrissey, Anna Maxwell Martin ve Lourdes Faberas gibi isimler de kadroda yer alıyor.

Konusu ise kısaca şöyle: 11 yıl önce Şeytan'ın bir oğlu doğmuştur ancak bebekler karışmıştır; şimdi de kayıptır. Cennet ve Cehennem arasında bir savaş başlamak üzeredir ama insan türünden hoşlandıkları için onlara yardım etmeye karar verirler. Bir melek olan Aziraphale (Sheen) ve şeytan olan Crowley (Tennant) da dizinin merkezindeki savaşı istemeyen iki karakteri oluşturuyorlar.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER