George R. R. Martin'in romanından uyarlanan Nightflyers 2 Aralık'ta başlıyor

George R. R. Martin'in romanından uyarlanan Nightflyers 2 Aralık'ta başlıyor

George R. R. Martin'in romanından uyarlanan psikolojik gerilim dizisi Nightflyers’ın başlangıç tarihi belli oldu ve New York'ta düzenlenen Comic-Con fuarında yeni bir tanıtım yayınlandı.

Nightflyers gelecekte, Dünya'nın sonuna yaklaşıldığı bir dönemde geçiyor. Bir grup bilim adamı, evrendeki en gelişmiş uzay gemisi Nightflyer ile kurtuluşun anahtarı olduğunu düşündükleri bir uzay aracının peşine düşüyor. Ne var ki bir süre sonra geminin yapay zekasının ve hiç görmedikleri kaptanın onları uzayın korkunç ve ölümcül derinliklerine sürüklemeye çalıştığını ve kendi zihinleri tarafından engellendiklerini fark ediyorlar. 

Yapımını, Netflix işbirliği ile Universal Cable Productions'ün üstlendiği Nightflyers, dizinin aynı zamanda yürütücü yapımcısı olan George R. R. Martin'ın romanından uyarlandı. Televizyon uyarlaması dizi sorumlusu ve yürütücü yapımcı Jeff Buhler tarafından kaleme alınan dizinin ilk beş bölümü 2-6 Aralık tarihleri arasında her gün bir bölüm şeklinde, diğer beş bölüm de 9-13 Aralık tarihleri arasında her gün bir bölüm şeklinde yayınlanacak.

Gretchen Mol’un (Broadwalk Empire) Dr. Agatha Matheson karakterini canlandırdığı dizide, Karl D’Branin rolünde Eoin Macken (The Night Shift), Roy Eris rolünde ise David Ajala (Fast & Furious 6) yer alıyor. Dizinin başrol kadrosundaki diğer isimler arasında ise Sam Strike (EastEnders), Maya Eshet (Teen Wolf), Angus Sampson (Fargo), Jodie Turner-Smith (The Last Ship) ve Brían F. O'Byrne (Million Dollar Baby) bulunuyor.

Nightflyers, Amerika'da Syfy kanalında ekrana gelecek ve ABD dışında tüm dünya ile aynı anda sadece Netflix’te yayınlanacak.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER