Naomi Watts, Russel Crowe'un yeni dizisinin kadrosuna dahil oldu

Naomi Watts, Russel Crowe'un yeni dizisinin kadrosuna dahil oldu
Oscar ödüllü ünlü oyuncu Russel Crowe'un yeni bir diziyle televizyona geldiğini haziran ayında duyurmuştuk. Showtime kanalında yayınlanacak dizinin kadrosuna Naomi Watts da dahil oldu.

Sekiz bölüm sürecek yeni dizi, Gabriel Sherman'ın "The Loudest Voice in the Room" isimli kitabından uyarlanacak. Sherman, Tom McCarthy ile ilk bölümün senaristliğini de üstlendi. Henüz ismi belli olmayan drama, geçtiğimiz yılın mayıs ayında hayatını kaybeden Roger Ailes üzerine kurulu.

Amerika'nın önemli haber kanallarından Fox News Network'ü Rupert Murdoch ile kuran Ailes, uzun yıllar başkanlığını yürüttüğü kanaldan hakkındaki cinsel taciz iddialarının ardından ayrılmak zorunda kalmıştı ve birkaç ay sonra hayatını kaybetmişti. Cumhuriyetçi Parti üyesi olan Ailes, aynı zamanda Donald Trump'ı destekleyenlerden birisi olarak da biliniyor. Dizide Ailes'ın hayatı, hakkındaki iddialar ve konumunu kaybedişi anlatılacak.

Kariyerinde konuk oyunculuk dışında dizi oyunculuğu bulunmayan Crowe, Ailes'i canlandıracak. Kadroya yeni katılan Watts ise Ailes'i tacizle suçlayan kanalın eski çalışanlarından Gretchen Carlson'ı canlandıracak. Aktris son olarak Netflix'in tek sezon süren dizisi Gypsy'de ve Showtime'da ekrana geri dönen Twin Peaks'in son sezonuda yer almıştı.

Prodüksiyonu kasım ayında başlayacak yeni dizinin yapımcılığını Showtime ve Blumhouse Television üstlendi. Roger Ailes'le ilgili hazırlıkları devam eden filmde Watts'ın karakterini Nicole Kidman, Ailes'i John Lithgow canlandıracak.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER