Russel Crowe yeni bir diziyle televizyona geliyor

Russel Crowe yeni bir diziyle televizyona geliyor
Oscar ödüllü ünlü oyuncu Russel Crowe da dizi dünyasına giriş yapıyor. Aktör, Showtime kanalının onay verdiği bir dizide yer alacak.

Sekiz bölüm sürecek yeni dizi, Gabriel Sherman'ın "The Loudest Voice in the Room" isimli kitabından uyarlanacak. Sherman, Tom McCarthy ile ilk bölümün senaristliğini de üstlendi. Henüz ismi belli olmayan drama, geçtiğimiz mayıs ayında hayatını kaybeden Roger Ailes üzerine kurulu.

Amerika'nın önemli haber kanallarından Fox News Network'ü Rupert Murdoch ile kuran Ailes, uzun yıllar başkanlığını yürüttüğü kanaldan hakkındaki cinsel taciz iddialarının ardından ayrılmak zorunda kalmıştı ve birkaç ay sonra hayatını kaybetmişti. Cumhuriyetçi Parti üyesi olan Ailes, aynı zamanda Donald Trump'ı destekleyenlerden birisi olarak da biliniyor. Dizide Ailes'ın hayatı, hakkındaki iddialar ve konumunu kaybedişi anlatılacak.

Kariyerinde konuk oyunculuk dışında dizi oyunculuğu bulunmayan Crowe, Ailes'i canlandıracak. Showtime ve Blumhouse Television dizinin yapımcılığını üstlenecek.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER