Netflix’in ilk Türk orijinal dizisi Hakan: Muhafız'dan ilk tanıtım yayınlandı!

Netflix’in ilk Türk orijinal dizisi Hakan: Muhafız'dan ilk tanıtım yayınlandı!
Dünyanın lider eğlence hizmeti Netflix’in ilk Türk orijinal dizisi The Protector, Türkçe ismiyle Hakan: Muhafız'dan ilk tanıtım yayınlandı.

Dizide sıradan ve genç Hakan’ın tarihte kendisine verilmiş gizli bir görevle İstanbul’u korumak zorunda olduğunu öğrenmesi ve yaşantısının bir anda altüst olarak epik bir maceraya adım atmasını izliyoruz. Geçmişle geleceğin, doğuyla batının buluştuğu 15 milyonluk İstanbul’da Hakan aslında hikayenin başında Kapalı Çarsı’daki bir esnaftan farksız herhangi bir genç. Oysaki çok kısa zamanda doğduğu ve büyüdüğü şehrin gizemli güçlerin tehdidi altında olduğunu öğrenmesiyle onu çok başka bir dünya bekliyor olacak! Hakan kendisi için çizilmiş kaderine nasıl tepki verecek, kendisi ondan beklenen son muhafız olabilecek mi? 

Dizinin kamera arkasında ise son yıllarda yıldızı parlayan yönetmen Can Evrenol ile birlikte Umut Aral, Gönenç Uyanık ve ödüllü görüntü yönetmeni Gökhan Tiryaki yer alıyor.

Başrollerinde Çağatay Ulusoy, Ayça Ayşin Turan, Hazar Ergüçlü, Okan Yalabık, Mehmet Kurtuluş, Burçin Terzioğlu ve Saygın Soysal  gibi önemli isimlerin yer aldığı dizi çok yakında Netflix Türkiye'de yayınlanacak. 

The Protector, Türkçe ismiyle Hakan: Muhafız’ın yapımcılığını Netflix adına O3 Medya kurucu ortağı Onur Güvenatam üstleniyor.
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER