Hulu'dan yeni bir animasyon dizi geliyor: Crossing Swords

Hulu'dan yeni bir animasyon dizi geliyor: Crossing Swords
Online yayın platformu Hulu'dan yeni bir animasyon dizi geliyor. Komedi türündeki Crossing Swords'un onay alan ilk sezonu 10 bölüm sürecek. Diziyi Adult Swim kanalının dizilerinden Robot Chicken'ın arkasındaki ekip hazırlayacak.

İyi kalpli bir köylü olan Patrick, kalede şovalye yaveri pozisyonunda iş bulur. Ancak rüyasındaki iş kısa sürede kabusa dönüşür. Çünkü sevdiği krallık diğer krallıklar, şarlatanlar ve sahtekarlar tarafından ele geçirilmek istenmektedir. Daha kötüsü ise Patrick'in yürekliliği kendi ailesinde onu kara koyun haline getirir.

Dizide Patrick'i Nicholas Hoult seslendirecek. Seslendirme kadrosunda Luke Evans, Seth Green, Tony Hale, Wendi McClendon-Covey, Breckin Meyer, Adam Pally, Adam Ray, Tara Strong ve Alanna Ubach da yer alacak. Platformda 2020'de yayınlanacak; diziyle John Harvatine IV ve Tom Root ilgilenecek.

Hulu, geçtiğimiz ayın sonunda Rick and Morty'nin yaratıcısılarının hazırlayacağı Solar Opposites isimli bir animasyon dizisine iki sezonluk onay vermişti.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER