Nefes Nefese dizisinin dizi müzikleri albümü dijital platformlardaki yerini aldı!

Nefes Nefese dizisinin dizi müzikleri albümü dijital platformlardaki yerini aldı!
TMC’nin yapımcılığını üstlendiği yeni dizisi “Nefes Nefese”, heyecan dolu öyküsü ve oyuncu kadrosuyla olduğu kadar, müzikleriyle de ses getirdi! İlker Bayraktar ve Ayda Tunçboyacı’nın müziklerine imza attığı “Nefes Nefese”nin 12 parçadan oluşan dizi müzikleri albümü dijital platformlardaki yerini aldı.

Başrollerinde Uğur Yücel, Şükrü Özyıldız, Melisa Şenolsun’un yer aldığı dizide; Şebnem Hassanisoughi, Gülçin Santırcıoğlu, Caner Şahin, Ezgi Şenler, Macit Sonkan, Zeyno Eracar, Nik Xhelilaj, Deniz Hamzaoğlu, Sezer Avcı, Hülya Duyar, İpek Ayaz Kortunç gibi başarılı oyuncular da eşlik ediyor.
 
Yönetmenliğini Aydın Bulut, yapımcılığını Erol Avcı’nın üstlendiği “Nefes Nefese” dizisini Selin Tunç kaleme alıyor. Rüya Kıran (Melisa Şenolsun) o sabah Berlin'deki evinden Suriye'ye doğru yola çıktığında ölümü çoktan göze almıştır. Aynı sabah, “bir daha dönmem,” diyerek ailesini terk eden Yusuf Alacan'ın  (Şükrü Özyıldız) altı yıl sonra ilk kez Antakya'ya, baba evine döneceği gündür. Yine o gün, Yusufların arazisinden Suriye'ye geçmeye çalışan kaçak bir konvoy yakalanmış, Mit görevlisi Selma Çelik (Şebnem Hassanisoughi) Atmaca lakaplı uluslararası büyük bir kaçakçının peşine düşmüştür. O akşam Yusuf ve Rüya'nın yolları Suriye sınırında çakışır. Rüya karşıya geçebilmek için Boran'la (Nik Xhelilaj) buluşmaya, Yusuf ise arazideki sorun yüzünden kaçırılan babasını kurtarmaya gelmiştir. Yusuf'un tetiği çekmesiyle birlikte kıyamet kopar. Boran, Yusuf'un babasını, Yusuf ise babasına karşılık Rüya'yı rehin alır. İkisinin de bilmediği, konvoyun sahibi Atmaca lakaplı uluslararası kaçakçının, Berlin'de çok sevilen bir lokantacı olan Rüya'nın babası Ayaz Kıran (Uğur Yücel) olduğudur.   
 
Çarşamba akşamları saat 20:00’de Star’da ekrana gelen “Nefes Nefese” dizi müzikleri albümü tüm dijital platformlardan indirilebilir ve dinlenebilir.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER