MIPCOM: Colman Domingo ve AMC'nin CEO'su Josh Sapan da konuşmacılar arasında yer alacak

MIPCOM: Colman Domingo ve AMC'nin CEO'su Josh Sapan da konuşmacılar arasında yer alacak
Dünyanın önde gelen içerik fuarı MIPCOM'a katılacak isimler duyurulmaya devam ediyor. 15-18 Ekim tarihleri arasında Cannes'da düzenlenecek fuarda Fear the Walking Dead oyuncularından Colman Domingo ve AMC kanalının CEO'su Josh Sapan da yer alacak. İki ismin yer alacağı etkinlik Palais des Festivals'taki Grand Auditorium'da 16 Ekim'de gerçekleştirilecek.

Domingo, kanalın zombi dramasında dört sezondur Victor Strand karakterini canlandırıyor. AMC Studios'un yapımcılığını üstlendiği proje beşinci sezon onayı aldı ve Domingo, "Weak" isimli bölümü yönetti. Sapan ise şirketin günümüzdeki konumuna gelmesine önemli bir yapıtaşı olarak görülüyor. Düzenlenen etkinlikte ünlü CEO şirketin yeni programlamasından, büyümesinden ve üyelik bazlı platformlarından bahsedecek.

AMC Networks, Sapan'ın liderliğinde The Walking Dead, Fear the Walking Dead, Better Call Saul, Breaking Bad, Mad Men, Killing Eve ve The Terror gibi popüler pek çok projeyi hazırladı. Şirketin bünyesinde kablolu kanal olarak AMC, BBC America, IFC, SundanceTV, WE tv, yapım şirketi AMC Studios, online platform AMC Premiere, Shudder ve Sundance Now ve bağımsız film şirketi IFC Films yer alıyor.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER