Kerem'in bebek sevgisi: Ercin Mira kucağından inmiyor!

Kerem'in bebek sevgisi: Ercin Mira kucağından inmiyor!
KEREM’İN BEBEK SEVGİSİ…ŞEREF MESELESİNDE YİĞİT’İ CANLANDIRAN OYUNCU KEREM BURSİN BEBEK ECRİN MİRA MANGA’YI ÇEKİM ARALARINDA DA KUCAĞINDAN İNDİRMİYOR.
 
Kanal D’nin, başrollerini Kerem Bürsin, Şükrü Özyıldız, Yasemin Allen, Şükran Ovalı, Burcu Biricik, Alma Terziç, Uğur Uzunel, Baki Çiftçi, Kağan Uluca, Sezin Bozacı, Hakan Salınmış, Şebnem Doğruer ve Tilbe Saran’ın paylaştıkları, yapımını D Productions’ın üstlendiği, yönetmenliğini Altan Dönmez’ in yaptığı beğeniyle izlenen dizisi “Şeref Meselesi”nde bu hafta Yiğit, kızıyla beraber yaşamaya karar veriyor.Elif’i hastaneden çıkarttıktan sonra evine götüren Yiğit, bundan sonra kızını kendi büyütmeye karar veriyor. Ancak bu sandığı kadar kolay değildir. Üstelik Emir’in de Elif’i Yiğit’e vermeye hiç mi hiç niyeti yoktur.
 
Hayli keyifli geçen sette ise ilk günden beri Elif bebeği “Ecrin Mira Manga”yı kucağından indirmeyen Bürsin, objektiflere de sık sık birlikte poz veriyor. İlerde çocuğu sahibi olmayı  istediğini belirten yakışıklı oyuncu ilk kez bir bebekle kamera karşısına geçtiğini ve bu durumun onu çok heyecanlandırdığını söylüyor.
 
 
Kerem ve Mira bebeğin fotoğrafları için devam edin!
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER