AMC'nin NOS4A2 dizisinin başrolleri belli oldu

AMC'nin NOS4A2 dizisinin başrolleri belli oldu
AMC kanalının nisan ayında onay verdiği yeni dizisi NOS4A2'nun başrolleri belli oldu. Kadroya Zachary Quinto ve Ashleigh Cummings de katıldı.

Joe Hill'in 2013'te yayımlanan romanından uyarlanan dizinin sezonu 10 bölüm sürecek. Jami O’Brien (Fear the Walking Dead) dizinin yürütücüsü olarak görev alacak ve gelecek sene içerisinde ekranda olacak.

Charlie Manx çocukların ruhlarını ve onlardan aldığı mutluluğu, Christmasland ismini verdiği dünyasında depolayan bir ölümsüzdür. Manx’in hayal dünyasındaki bir kasaba olan Christmasland’de her gün Noel yaşanmaktadır ve mutsuzluk kavramı yoktur. Genç sanatçı Vic McQueen, doğaüstü bir güce sahip olduğunu ve Manx'i görebildiğini, onu takip edebildiğini fark eder. Vic, Manx’i yenip onun kurbanlarını kurtarmaya karar verir.

Zachary Quinto bahsi geçen Charlie Manx'ı, Ashleigh Cummings ise Vic McQueen'i canlandıracak. Dizinin kadrosunda Olafur Darri Olafsson, Virginia Kull, Ebon Moss-Bachrach ve Jahkara Smith gibi isimler de yer alıyor. NOS4A2'nun prodüksiyonu bu hafta içerisinde Rhode Island'da başlayacak.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER