National Geographic'in yeni dizisi The Hot Zone'ın kadrosu genişliyor

National Geographic'in yeni dizisi The Hot Zone'ın kadrosu genişliyor
National Geographic Channel'ın Ridley Scott ve Lynda Obst'un yapımcılığını üstlendiği yeni bir diziye onay verdiğini geçtiğimiz nisan ayında duyurmuştuk. Julianna Margulies'in başrolünde olduğu The Hot Zone'un kadrosu genişliyor. Mini dizinin kadrosuna Noah Emmerich, Liam Cunningham, Topher Grace, Paul James, James D’Arcy, Nick Searcy, Robert Wisdom ve Robert Sean Leonard da katıldı.

Richard Preston'ın kitabından uyarlanan The Hot Zone, Ebola virüsünün ortaya çıkışının hikayesini anlatacak. Dizide Amerikan ordusunda çalışan bir bilim kadını, 1989'da Washington'da geniş çaplı bir salgının yaşanmasını engellemeye çalışacak. Margulies de bahsi geçen Dr. Nancy Jaax'i oynayacak. Sezon altı bölüm sürecek.

Kadrodaki isimlerden Emmerich, Nancy'nin ona virüs konusunda destek olan eşi Jerry'yi; Cunningham da virüsü önleme konusunda yardım eden Wade Carter'ı canlandıracak. James ise ikilinin asistanı olarak görev alacak. Grace, bulaşıcı hastalıklar konusunda uzman ve ordu adına çalışan ama Nancy'yle pek anlaşamayan Dr. Peter Jahrling'e hayat verecek. Ayrıca Wisdom, Dr. Jaax'in çalıştığı birimdeki müdürünü oynayacak.

Fox 21 Television Studios ve Scott Free Prods. de The Hot Zone'un yapımcılığını üstlendiler. Çekimler bugün itibarıyla Toronto'da başladı ve Güney Afrika'da devam edecek. Gelecek yıl içerisinde ekrana gelecek. Nat Geo ayrıca Valley of the Boom isimli yeni dizisinin hazırlıklarına devam ediyor, The Hidden Figures'ün dizi uyarlaması için çalışmalara başladı ve Genius'a üçüncü sezon onayı verdi.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER