James Marsden ve Ed Asner, Netflix'in Dead to Me dizisinin kadrosuna katıldı

James Marsden ve Ed Asner, Netflix'in Dead to Me dizisinin kadrosuna katıldı
Netflix'in duyurusu nisan ayında yapılan kara mizah komedi dizisi Dead to Me'nin kadrosuna James Marsden ve Ed Asner da katıldı.

Christina Applegate, Linda Cardellini, Max Jenkins ve Luke Roessler'ın da kadrosunda olduğu dizinin sezonu 10 bölüm sürecek. Dizide kocasını vur-kaç tarzı kazada kaybeden yaralı bir dul ile şok edici bir sırrı ve büyük bir kalbi olan, serbest ruhlu Judy arasında çiçeklenen güçlü arkadaşlık anlatılacak. 

Kadrodaki yeni isimlerden Marsden, bahsi geçen Judy'nin (Cardellini) sevgilisi olacak. Karakter mantıklı, kendisine güvenli, hassas ve karmaşık geçmişi olan bir adam olarak tanıtılıyor. Asner ise Judy'nin çalıştığı huzurevinde kalan isimlerden birisi ve aralarında iyi bir bağ var.

James Marsden, son olarak Westworld dizisiyle ekrana geldi. Ayrıca hazırlıkları devam eden Sonic the Hedgehog ve Quentin Tarantino'nun yeni filmi Once Upon a Time in Hollywood'un kadrosunda da yer alıyor. Asner'ın ise altmış yıla yakın bir oyunculuk kariyeri bulunuyor.

Dead to Me dizisinde Will Ferrell ve Adam McKay baş yapımcı olarak yer alacak. Kadın merkezli hikayeyi senarist Liz Feldman (The Great Indoors, 2 Broke Girls) kaleme alıyor ve Gloria Sanchez Productions ile CBS Television Studios yapımcılığını üstleniyor. Çekimleri sonbahar mevsiminde başlayacak.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER