Katherine Langford'un yeni dizisi belli oldu: Cursed

Katherine Langford'un yeni dizisi belli oldu: Cursed
13 Reasons Why dizisiyle tanınan ve rolüyle Altın Küre adaylığı elde eden Katherine Langford'un yeni dizisi belli oldu. Aktris, yine Netflix'te ekrana gelecek Cursed dizisinde oynayacak. Dizinin duyurusu geçtiğimiz Mart ayında yapılmıştı.

Frank Miller ve Tom Wheeler'ın yeni romanı Cursed, 2019'un sonbaharında raflarda yerini alacak. Kral Arthur efsanesi üzerine kurulu olan roman efsaneyi Lady of the Lake olarak bilinen Nimue'nin gözünden anlatıyor. Kaderinde Gölün Hanımı olmak var olan Nimue, genç paralı asker Arthur ile tanışınca beklenmedik bir ortaklık kurarlar. İki karakterin Merlin'i bulmak ve antik bir kılıcı teslim etmek için çıktıkları macerada Nimue, Red Paladins ve iş birlikçisi Kral Uther'a karşı olan isyanın ve cesaretin sembolü olur.

Wheeler ve Miller'ın yaratıcı ve yapımcı olarak yer alacağı yeni dizinin sezonu 10 bölüm sürecek. Bahsi geçen Nimue'yi de Langdon canlandıracak. Oyuncunun ikinci sezon itibarıyla hikayesi tamamlanan Hannah karakterini 13 Reasons Why'da oynamaya devam etmeyeceği birkaç ay önce duyurulmuştu.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER