BoJack Horseman ve American Vandal,14 Eylül'de Netflix Türkiye'ye geri dönüyor

BoJack Horseman ve American Vandal,14 Eylül'de Netflix Türkiye'ye geri dönüyor

Netflix Türkiye hafta oyunca pek çok yeni orijinal yapımı ve lisanslı içeriği ekrana getirmeye devam edecek.

Daniel Sloss: Live Shows (11/9/2018)
Daniel Sloss'un karanlık zihni yine iş başında ve en kişisel olandan en hicivsel olana kadar tabu sayılabilecek bazı konuların komik yanlarını bulmaya hazır.

The Resistance Banker (11/9/2018)
İşgal altındaki Amsterdam'daki ailesini ve geleceğini riske atan bir bankacı, direnişi desteklemek için bir yeraltı bankası oluşturarak Nazi savaş makinesini yavaşlatır.

On My Skin (12/9/2018)

Uyuşturucuya suçundan tutuklanan Stefano Cucchi, İtalyan jandarmasının ve yozlaşmış hukuk sisteminin pençeleri arasında kalır. Gerçek olaylardan uyarlanmıştır.

Boca Juniors Confidential (14/9/2018)

Bu belgesel dizisi Arjantinli futbol devi Boca Juniors’ın kupa için mücadele ederken futbolcular ve koçlar arasındaki ilişkilere dikkat çekiyor.

BoJack Horseman: 5. Sezon (14/9/2018)
BoJack, Princess Carolyn tarafından üretilen yeni bir dedektif dizisi olan 'Philbert' in yıldızı olarak sahneye geri döndü. Ama onun şeytanları tam olarak dışarıda.

Car Masters: Rust to Riches (14/9/2018)
Gotham Garajı'nın renkli ekibi yaptıkları değiş tokuşlarla yüksek fiyata satabilecekleri cazip bir araba ortaya çıkararak eklektik araba koleksiyonlarını yeniliyor.

Ingobernable: 2. Sezon (14/9/2018)

Emilia, ailesini yeniden birleştirme ve ülkesindeki yolsuzluğu azaltma mücadelesinde uyuşturucu kaçakçılığı imparatorluğunun liderliğini üstleniyor.

The World's Most Extraordinary Homes: 2. Sezon A Bölümü (14/9/2018)

Piers ve Caroline, Portekiz, İsviçre, Japonya ve Amerika Birleşik Devletleri'nin olağanüstü mimariye sahip türden evlerine bir tur daha yapacak.

American Vandal: 2. Sezon (14/9/2018)
İlk belgeselin başarısının ardından, Peter ve Sam yeni bir dava arıyorlar ve Washington’da bulunan lisede mide bulandırıcı bir gizemle karşılaşıyorlar.

Super Monsters Monster Party: Songs (14/9/2018)
Öcü arkadaşlar Katya, Lobo, Zoe, Drac, Cleo ve Frankie'nin olduğu bu süper müzik videolarına şarkı söylerek ve dans ederek siz de eşlik edin!

The Angel (14/9/2018)
Mısır hükümetinde üst düzey bir görevde çalışan Ashraf Marwan, İsrail ajanı olarak çok tehlikeli bir konumdadır. Gerçek bir hikayeden uyarlanmıştır.

The Land of Steady Habits (14/9/2018)
Mutluluğu bulmak için karısını ve işini bırakan Anders, darmadağın olmuş hayatını toparlamak için beceriksiz ve yürek burkan bir arayışa girişir.

Bleach (14/9/2018)

Lise öğrencisi Ichigo bir anda ölüm meleği yetenekleri elde edince güçlerini geri vermeyi çok ister. Ama önce birkaç ruh toplamalıdır.

LAST HOPE (14/9/2018)

İnsanoğlunun yedi yıl önce yok olmasının ardından, zeki bilim adamı Leon Lau şimdi istemeden yarattığı ekolojik felaketle savaşmalı.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER