American Horror Story'nin 8. sezonunun ilk tanıtımı yayınlandı

American Horror Story'nin 8. sezonunun ilk tanıtımı yayınlandı
Sekizinci sezonuyla ekrana gelmeye hazırlanan American Horror Story'nin ilk tanıtımı yayınlandı.

Antoloji türündeki projenin yeni sezonu Murder House (1) ile Coven (3) sezonlarının birleşimi olacak. İki sezonda yer almış pek çok oyuncu eski veya yeni karakterlerini canlandırmak üzere geri dönecekler. 

Yeni sezonun kadrosundaki isimlerden Sarah Paulson, ilk sezondaki karakteri Billie Dean, üçüncü sezondaki karakteri Cordelia'yı ve yeni karakter Venerable'ı oynayacak. Ayrıca Cordelia hala Supreme unvanına sahip olacak. Emma Roberts Coven'daki karakteri Madison'ı canlandıracak. Dizinin sevilen oyuncularından Jessica Lange de ilk sezondaki karakteri Constance ile bir bölüme konuk olacak.

İlk sezonda Harmon çiftini oynayan Connie Britton ve Dylan McDermott'un yanında Tate'i canlandıran Evan Peters da gelecek sezonda yer alacak. Hatta Peters, bir kuaförü de canlandıracak. Bununla birlikte Cody Fern ilk sezonda Britton'ın karakteri Vivian'ın Peters'ın karakteri Tate'den hamile kalarak doğurduğu bebeğin yetişkin haliyle ekranda olacak. Joan Collins ise bahsi geçen kuaförün büyük annesini canlandıracak.

Coven sezonunda cadı olarak yer alan Stevie Nicks, Taissa Farmiga (Zoe), Gabourey Sidibe (Queenie), Lily Rabe (Misty Day) ve Frances Conroyü (Myrtle Snow) da Apocalypse isimli sezonda yer alacak diğer isimlerden. Ayrıca Leslie Grossman, Coco St. Pierre Vanderbilt; Billie Lourd Mallory; Adina Porter Dinah Stevens isimli karakterlerle ekranda olacaklar. Sezonda Billy Eichner, Cheyenne Jackson, Jeffrey Bowyer-Chapman ve Kyle Allen gibi isimler de yer alacak.

American Horror Story: Apocalypse, 12 Eylül'de ekrana dönecek.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER