Bu ay Netflix Türkiye’de neler var? – Eylül 2018

Bu ay Netflix Türkiye’de neler var? – Eylül 2018
Netflix Eylül ayında da dopdolu bir katalogla geliyor.

Tüm dünyada sıkı fanları olan Netflix orijinal dizileri yeni sezon bölümleriyle bu ay geri dönüyor. Atypical, BoJack Horseman, Marvel's Iron Fist, Cable Girls ve Ingobernable bunlardan bazıları. Kurgu değil ama belgesel dizi Chef's Table da 5. sezonuyla geri dönen yapımlardan. Üstelik Türk izleyiciler için bir sürpriz de var: Bu sezonun yenilikçi şefleri arasında İstanbul'dan bir isim de var!

Bu ay dizi, belgesel, film ve çocuk programlarından oluşan 51 Netflix orijinal yapımı, ayrıca 70 lisanslı içerik Netflix kataloğuna ekleniyor. Orijinal içeriklerle ilgili kısa bilgilere aşağıdan, lisanslı içeriklerin listesine gelecek sayfadan ulaşabilirsiniz.

NETFLIX ORİJİNAL DİZİLERİ 

Maniac (21/9/2018)

İki yabancı kendilerini ters giden akıl almaz bir ilaç deneyine sıkışıp kalmış halde bulur. Başrollerde Emma Stone ve Jonah Hill var.

La Catedral del Mar (1/9/2018)

14. yüzyılda, Barselona'da bir serfin zenginlik ve özgürlük basamaklarını azimle tırmanması, soylular sınıfını huzursuz eder ve Engizisyonun şüphesini çeker.

Sisters (1/9/2018)

Julia, babasının ölüm döşeğindeki itirafıyla 100'den fazla erkek kardeşi ve iki kız kız kardeşi olduğunu öğrenir: Arıza TV yıldızı Roxy ve hırslı avukat Edie.

Atypical: 2. Sezon(7/9/2018)

Elsa ve Doug karşılaştıkları evlilik krizinden sonra Casey yeni okuluna uyum sağlamaya çalışırken, Sam mezuniyet sonrası hayata hazırlanır.

Cable Girls 3. Sezon(7/9/2018)

Yaşanan trajediden sonra, Lidia ailesi için tutkuyla savaşır, Carlota sesini bulur, Ángeles gizlenir ve Marga muhasebe konusundaki yeteneğini keşfeder.

First and Last (7/9/2018)

Film yapımcıları, bir mahkumun deneyimini anlatan iki günü anlatmak için Gürcistan'ın Gwinnett County Hapishanesine giderler: ilk ve son kez...

Marvel's Iron Fist: 2. Sezon (7/9/2018)

Hand'ın yenilgisi ile Çin Mahallesi savunmasız kalır ve Danny New York sokaklarını korumak zorundadır.

Battlefish (21/9/2018)

Balık avı sezonu boyunca, bir grup balıkçı teknesi Oregon kıyılarındaki rekabetçi sularda karlı albacore tuna balıklarının peşine düşerler.

BoJack Horseman: 5. Sezon (14/9/2018)

BoJack, Princess Carolyn tarafından üretilen yeni bir dedektif dizisi olan 'Philbert' in yıldızı olarak sahneye geri döndü. Ama onun şeytanları tam olarak dışarıda.

Car Masters: Rust to Riches (14/9/2018)

Gotham Garajı'nın renkli ekibi yaptıkları değiş tokuşlarla yüksek fiyata satabilecekleri cazip bir araba ortaya çıkararak eklektik araba koleksiyonlarını yeniliyor.

Ingobernable: 2. Sezon (14/9/2018)

Emilia, ailesini yeniden birleştirme ve ülkesindeki yolsuzluğu azaltma mücadelesinde uyuşturucu kaçakçılığı imparatorluğunun liderliğini üstleniyor.

The World's Most Extraordinary Homes: 2. Sezon A Bölümü (14/9/2018)

Piers ve Caroline, Portekiz, İsviçre, Japonya ve Amerika Birleşik Devletleri'nin olağanüstü mimariye sahip türden evlerine bir tur daha yapacak.

American Vandal: 2. Sezon (14/9/2018)

İlk belgeselin başarısının ardından, Peter ve Sam yeni bir dava arıyorlar ve Washington’da bulunan lisede mide bulandırıcı bir gizemle karşılaşıyorlar.

The Good Cop (21/9/2018)

Dürüst polis Tony Jr., işinden, aşk hayatına kadar her şey hakkında babası emekli NYPD memuru Tony Sr.'dan tavsiye alır.

Norsemen: 2. Sezon (26/9/2018)

Batıya giden deniz yolu bulundu, ancak Norheim köylülerinin hala güç mücadeleleri ve mevcut Jarl Varg tehdidiyle başa çıkmaları gerekiyor.

Somewhere Between (28/9/2018)

Yerel bir haber yapımcısına ölümcül bir hafta yaşama ve bir seri katili durdurma şansı veriliyor. Başarısız olursa, kızını sonsuza dek kaybedecek.

Jack Whitehall: Travels with My Father: 2. Sezon (28/9/2018)

Bu sezon Jack ve onun maceradan hoşlanmayan babası Michael, Bavyera Alpleri, İstanbul, Budapeşte, Romanya, Moldova ve Ukrayna'nın da aralarında bulunduğu Avrupa'yı ele alıyor.

Made in Mexico (28/9/2018)

Mexico City'nin sosyetelerini, sosyal düzende bir yer edinmek için mücadele eden gurbetçilerin harikulade yaşam tarzlarını ve ünlü cemiyetlerini tanıyın.

NETFLIX ORİJİNAL STAND-UP

Norm Macdonald has a Show (14/9/2018)

Komedyen Norm Macdonald talk şovunda ünlü konukları, beklenmedik sohbetleri ve Norm'un dünyasının perde arkası ile ağırlıyor.

NETFLIX HAFTALIK DİZİLERİ

Mr. Sunshine (1/9/2018)

1871 Shinmiyangyo olayı sona erdikten sonra genç bir adam, tarihi dönüm noktasında Kore'ye geri döner ve asil bir kadına aşık olur.

A Taiwanese Tale of Two Cities (3/9/2018)

İki zeki güzellik kraliçesi ve yakında yollarını birbirine bağlayacak bir kader kararı.

NETFLIX FİLMLERİ

The Most Assassinated Woman in the World / La Femme la plus assassinée du mond (7/9/2018)

1930'ların Paris'inde, Grand Guignol Tiyatrosu'ndaki ölüm sahneleriyle ünlü bir aktrist, geçmişten gelen gizemli bir sapık ve hayaletlerle savaşır.

Sierra Burgess Is A Loser (7/9/2018)

Liseli zeki kız Sierra, aşık olduğu oğlano elde etme umuduyla daha popüler bir kızla iş birliği yapar. Başrolde Stranger Things'de Barb'ı canlandıran Shannon Purser var.

The Resistance Banker (11/9/2018)

İşgal altındaki Amsterdam'daki ailesini ve geleceğini riske atan bir bankacı, direnişi desteklemek için bir yeraltı bankası oluşturarak Nazi savaş makinesini yavaşlatır.

On My Skin (12/9/2018)

Uyuşturucuya suçundan tutuklanan Stefano Cucchi, İtalyan jandarmasının ve yozlaşmış hukuk sisteminin pençeleri arasında kalır. Gerçek olaylardan uyarlanmıştır.

The Angel (14/9/2018)

Mısır hükumetinde üst düzey bir görevde çalışan Ashraf Marwan, İsrail ajanı olarak çok tehlikeli bir konumdadır. Gerçek bir hikayeden uyarlanmıştır.

The Land of Steady Habits (14/9/2018)

Mutluluğu bulmak için karısını ve işini bırakan Anders, darmadağın olmuş hayatını toparlamak için beceriksiz ve yürek burkan bir arayışa girişir.

The 3rd Eye (28/9/2018)

Ebeveynlerinin ölümünden sonra, iki kız kardeşten birinin karanlık bir varlığı görebildiklerini iddia ettiği çocukluk evlerine geri dönerler.

Nappily Ever After (21/9/2018)

Violet her şeye sahip: müthiş bir iş, mükemmel bir ilişki ve kusursuz saçlar. Ancak bir gün tüm bunları kaybeder. Kusursuz olmak yetmediğinde ne yapabilirsiniz?

Hold the Dark (28/9/2018)

Yerli bir oğlanı kaçıran kurtları aramak için Alaska'da ücra bir köye çağrılan vahşi bir yaşam bilimcisi, kısa sürede kendini sinir bozucu bir gizemin ortasında bulur.

Two Catalonias (28/9/2018)

Çatışmacı ideolojileri olan milletvekilleri ve eylemciler, Katalonya'nın politikalarının karmaşıklığı ve İspanya'dan bağımsızlığı için mücadele hakkında konuşuyorlar.

NETFLIX ORİJİNAL KOMEDİLERİ

Daniel Sloss: Live Shows (11/9/2018)

Daniel Sloss'un karanlık zihni yine iş başında ve en kişisel olandan en hicivsel olana kadar tabu sayılabilecek bazı konuların komik yanlarını bulmaya hazır.

D.L. Hughley: Contrarian (18/9/2018)

Komedyen D.L. Hughley siyasetten, "Black Panther" e kadar olan konuları ve yetiştirilmesini Philadelphia Merriam Tiyatrosu'ndaki stand-up şovunda anlatıyor.

Rafinha Bastos: Ultimate (21/9/2018)

Tek bir kelepçeli şaka neredeyse kariyerine mal oldu. Şimdi bundan bahsediyor. Ve dahası, boşanması ve Tinder'dan tekrar aşık olmasını da anlatıyor.

NETFLIX ORİJİNAL BELGESELLERİ

City of Joy (7/9/2018)

Kongo'da cinsel olarak zarar gören kadınlar, kendilerine ve güçlenme duygularını yeniden kazanmalarına yardım eden bir merkez olan City of Joy'da tedavi görmeye başlar.

Quincy (21/9/2018)

Efsanevi müzik yapımcısı Quincy Jones'un hayatı ve kariyeri, kızı Rashida Jones'un yönettiği bu biyografik belgeselde anlatılıyor.

Chef's Table: Volume 5 (28/9/2018)

Bu sezon, Philadelphia, İstanbul, Bangkok ve Barselona'da yemek kültürünü sarsan dört yenilikçi şefle tanışın.

Lessons From A School Shooting: Notes from Dunblane (28/9/2018)

Kasabasındaki okul saldırıya uğramış, Connecticut, Sandy Hook'tan bir rahip, benzer bir trajediyi yaşayan bir İskoç rahibi ile bağ kuruyor.

Boca Juniors Confidential (14/9/2018)

Bu belgesel dizisi Arjantinli futbol devi Boca Juniors’ın kupa için mücadele ederken futbolcular ve koçlar arasındaki ilişkilere dikkat çekiyor.

NETFLIX AİLE VE ÇOCUK

Next Gen (7/9/2018)

Çok gizli bir robotla kurduğu arkadaşlık, yalnız bir kızın hayatını macerayla doldurur. Birlikte zorbalara, kötü robotlara ve komplocu çılgın bir adama karşı savaşırlar.

Stretch Armstrong & the Flex Fighters: 2. Sezon (7/9/2018)

Rook Tower'a yapılan saldırı için yanlış bir şekilde suçlanan Flex Fighters, şehirlerini istedikleri gibi koruyabilmelidir. Charter City bir daha onlara güvenecek mi?

The Dragon Prince (14/9/2018)

İki insan prensi kendilerini öldürmeye gelen elf suikastçı ile beklenmeyen bir bağ kurarlar ve savaş hâlindeki topraklarına barışı getirmek için destansı bir göreve atılırlar.

Hilda (21/9/2018)

Elfler ve devlerle dolu vahşi doğadan, yeni dostlar ve gizemli yaratıklarla dolu hareketli şehir Trolberg'e yaptığı yolculukta Hilda'ya katılın.

Super Monsters Monster Party: Songs (14/9/2018)

Öcü arkadaşlar Katya, Lobo, Zoe, Drac, Cleo ve Frankie'nin olduğu bu süper müzik videolarına şarkı söylerek ve dans ederek siz de eşlik edin!

Skylanders Academy: 3. Sezon (28/9/2018)

Sezon 3, Spyro ve Skylanders'ın beklenmedik ittifaklar yarattığını, yeni maceraları üstlendiğini ve iyilikle kötülük arasındaki çizgiyi gösteriyor.

Reboot: The Guardian Code: 2. Sezon (28/9/2018)

Megabyte, Hexadecimal ve hala kötü Sourcerer ile Reboot Guardians, hem evde hem de internette yeni bir tehdit ile karşı karşıya.

ANİME

Bleach (14/9/2018)

Lise öğrencisi Ichigo bir anda ölüm meleği yetenekleri elde edince güçlerini geri vermeyi çok ister. Ama önce birkaç ruh toplamalıdır.

LAST HOPE(14/9/2018)

İnsanoğlunun yedi yıl önce yok olmasının ardından, zeki bilim adamı Leon Lau şimdi istemeden yarattığı ekolojik felaketle savaşmalı.

DRAGON PILOT: Hisone & Masotan (21/9/2018)

Gifu Hava Üssü'nde gizli tutulan bir ejderha, kısa süre önce Hava Savunma Gücü'ne atanan çaylak Hisone Amakasu'yu pilotu olarak seçer.

Lost Song (28/9/2018)

İki genç kadının şarkı gücüyle hem kutsandığı hem de sorumluluk altında kaldığı Neunatia krallığında savaş yaklaşmaktadır.

Forest of Piano (28/9/2018)

Kai ormanda atılmış eski bir piyano çalarak büyümüştür; Shuhei'nin babası ise ünlü bir piyanisttir. Şanslı buluşmaları onların hayatlarını ve müziklerini dönüştürüyor.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER