Cassady McClincy, The Walking Dead 'in 9. sezon kadrosuna katıldı

Cassady McClincy, The Walking Dead 'in 9. sezon kadrosuna katıldı
AMC kanalının sevilen zombi draması The Walking Dead kadrosuna bir ismi daha kattı. Cassady McClincy (Love, Simon), gelecek sezonda yer alacak ve dizinin uyarlandığı çizgi roman serisindeki karakterlerden Lydia'yı canlandıracak. 

Lydia, gelecek sezonda dizide büyük önemi olacak The Whisperers grubunun lideri Alpha'nın kızı olarak biliniyor. Hatta çizgi romanlarda Carl ve Lydia romantik anlamda yakınlaşsalar da dizinin geçtiğimiz sezonda Carl'a veda etmesi nedeniyle bu hikaye olmayacak.

Alpha karakterini Samantha Morton'un canlandıracağı yeni sezonda çizgi romanlardaki karakterlerden Connie'nin de diziye geleceği daha önce duyurulmuştu. Ayrıca The Walking Dead'in hikayesine zaman atlamasıyla başlaması, birkaç bölüm içinde Rick ve Maggie karakterlerine veda etmesi bekleniyor. Hatta birkaç hafta önce Shane karakterini oynayan Jon Bernthal'ın konuk olacağı da açıklandı.

The Walking Dead, dokuzuncu sezon öncesi showrunner değişikliği de yaşadı ve görevi Angela Kang devraldı. Diziden birkaç gün önce gelen yeni görselleri bu yazımızda bulabilirsiniz.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER