Jon Bernthal, The Walking Dead'e konuk olarak dönüyor

Jon Bernthal, The Walking Dead'e konuk olarak dönüyor
The Walking Dead, yeni sezonunda eski oyuncularından birini konuk etmeye hazırlanıyor. Dizide Shane Walsh karakterini canlandıran Jon Bernthal, gelecek sezonun bir bölümünde yer alacak.

Shane karakteri ikinci sezonun sonunda yakın arkadaşı Rick tarafından bıçaklanmış ve diziye veda etmişti. Bernthal, şimdilerde Netflix'ten ikinci sezon onayı alan The Punisher'ın başrolünde yer alıyor. Karakterin dönüş hikayesi ise henüz netlik kazanmadı. Yeni sezonda Rick'in halüsinasyonlarından birisinde ya da geçmişteki bir sahnede yer alması ihtimali konuşuluyor. 

AMC konuyla ilgili yorum yapmasa da birkaç gün önce aktör dizinin oyuncularıyla birlikte Georgia'da görüntülenmiş ve bu nedenle sezonda yer alabileceğine dair bazı dedikodular çıkmıştı. Rick'i canlandıran Andrew Lincoln, zombi dramasının dokuzuncu sezonunda birkaç bölüm yer aldıktan sonra projeden ayrılacak. Dolayısıyla Shane'in dönüşünün bununla alakalı olması bekleniyor.

Whiskey Cavalier dizisinin kadrosuna katılan ve Maggie'yi canlandıran Lauren Cohan'e de birkaç bölüm yer aldıktan sonra veda etmesi bekleniyor.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER