İstanbullu Gelin kadrosuna yaz geldi: Ahsen Eroğlu diziye katıldı

İstanbullu Gelin kadrosuna yaz geldi: Ahsen Eroğlu diziye katıldı
Star Tv ekranında iki sezona damgasını vuran Faruk ve Süreyya aşkının meyvesi “Yaz”ın yeni sezonda hikayeye nasıl bir yön vereceği büyük merak uyandırdı. Yapımcılığını O3 Medya’nın üstlendiği, başrollerini Özcan Deniz ve Aslı Enver’in paylaştığı, cuma akşamlarının vazgeçilmez dizisi İstanbullu Gelin'in üçüncü sezonunda kadroya Ahsen Eroğlu da katıldı.

Milyonları ekrana kilitleyen sezon finalinde Faruk(Özcan Deniz) ve Süreyya (Aslı Enver) her şeye rağmen kızlarını kucaklarına alabilmişlerdi. Dizinin merakla beklenen yeni sezonunda ise Yaz’ı kimin canlandıracağı büyük merak konusu oldu. Yeni sezon hazırlıklarına başlayan İstanbullu Gelin’de Yaz karakteri için genç ve sevilen oyuncu Ahsen Eroğlu ile anlaşıldı. Eroğlu, Faruk ve Süreyya’nın kızları Yaz olarak izleyici karşısına çıkacak. 

Çok izlenen ve sevilen dizinin kadrosuna dahil olduğu için kendini çok şanslı sayan oyuncu mutluluğunu şu sözlerle anlattı; “İstanbullu Gelin kadrosuna katılmak benim için heyecan verici. İstanbullu Gelin, içinde yer alan kadın karakterlere, hiç rastlamadığımız nitelikler katan bir hikaye. Bu kadınlardan biri olmak çok özel hissettiriyor. Büyük bir ekip ve deneyimli oyuncu kadrosuyla çalışacak olmak benim için okul kadar öğretici olacak. Zeynep Günay Tan ile etkileşime geçerek karakteri çıkarmak için heyecanlı ve sabırsız hissediyorum”. Büyülü aşkın meyvesi olan Yaz Boran’ın hikaye içindeki yeri ve olayları nasıl etkileyeceği merakla bekleniyor. 

Heyecan dolu gelişmelerin yaşanacağı gerilim ve temposunun daha da yükseleceği 3. sezonu ile İstanbullu Gelin Eylül’de Star’da.

BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER