The CW ve DC Comics dizilerinin ortak bölümlerinin detayları belli oluyor

The CW ve DC Comics dizilerinin ortak bölümlerinin detayları belli oluyor
The CW kanalının DC Comics dizilerinin bu sezondaki ortak bölümleriyle ilgili detaylar belli olmaya devam ediyor.

Arrow, The Flash ve Supergirl'ün yer alacağı ortak bölümler 9-10-11 Aralık tarihlerinde yayınlanacak. İlk olarak The Flash'la başlayacak hikaye, Arrow'la devam edip Supergirl'de tamamlanacak. Bölümler ilk kez Ruby Rose'un canlandıracağı Batwoman karakterini konuk edecek. İlk kez 1956'da ekrana gelen karakter, şimdiye kadar televizyonda sadece animasyon dizilerin içerisinde yer almıştı.

Ayrıca Tyler Hoeclin'in hayat verdiği Superman, yani Clark Kent karakteri de ortak bölümlerde görünecek. Üstelik bu sefer Lois Lane karakteri de ona eşlik edecek. The CW'nun DC dizilerinde ilk kez görünecek Lane'i canlandıracak isim için yakında oyuncu arayışı başlayacak.

Ortak bölümlerde geçtiğimiz sezonun aksine Legends of Tomorrow karakterleri olmayacak. Ayrıca normal sezonda Pazar günü yayınlanacak Supergirl ortak bölümlere özel olarak Çarşamba gününe, The Flash ise normalde Salı yayınlansa da Pazar gününe geçecek. Arrow ise geçtiğimiz sezonların aksine yeni sezonunda Pazartesi günleri ekrana gelmeye hazırlanıyor.
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER