The CW kanalının dizilerinden yeni oyuncu haberleri geldi

The CW kanalının dizilerinden yeni oyuncu haberleri geldi
Amerika'nın gençlere yönelik dizileriyle öne çıkan ulusal kanalı The CW'nun gelecek sezon ekrana getireceği dizilerle ilgili yeni haberler var.

* The Originals'ın uzantısı olarak 25 Ekim'de başlayacak Legacies, kadrosuna Karen David'i de kattı. Aktris, dizinin merkezindeki The Salvatore School'da rehberlik öğretmeni olarak görev alan Emma Tig karakterini canlandıracak.

Öğrencilere her türlü konuda yardımcı olan cadı Emma, aynı zamanda Alaric'le de terapi yapacak.

* Gelecek sezon final yapacak iZombie'ye NBA'in eski oyuncularından Kareem Abdul-Jabbar konuk olacak. Abdul-Jabbar, Seattle'daki zombi salgının ardından şehirden kaçmayan iki şehir meclisi üyesinden birisini oynayacak. Karakteri Zed bir zombi, diğer kurul üyesi ise insan.

iZombie'nin geçtiğimiz sezonu bittiğinde şehrin başkanı ölmüş, o nedenle Peyton kendisini geçici başkan olarak bulmuştu. Dizi, sezon arasında başlayacak.

* İkinci sezonuyla 12 Ekim'de geri dönecek Dynasty'de Liam karakterinin annesini Sharon Lawrence canlandıracak. 

Nathalie Kelley'in yer almayacağı gelecek sezona Ana Brenda Contreras da katıldı ve 'gerçek Crystal' olarak tanımlanan bir karakteri canlandıracak.

Maddison Brown da dizide Anders'in sorunlu kızı Kirby'yi oynayacak.

* 10 Ekim'de ekrana dönecek Riverdale'in gelecek sezonunda Hiram Lodge karakterinin genç halini karakteri oynayan Mark Consuelos'un kendi oğlu Michael canlandıracak. 

Anthony Michael Hall ise geçmişe gidilen o bölümde lisenin müdürünü oynayacak.

* 14 Ekim'de geri dönecek Supergirl, gelecek sezonda Amerika'nın başkan yardımcısına da yer verecek. Liderlik vasfı olmayan birisi olarak tanıtılan karakteri Brent Spiner'in canlandıracağı açıklanmıştı.

Ailevi sebeplerden çekim takvimine uyamayacağı açıklanan aktör diziden ayrıldı, yerine Bruce Boxleitner geldi.

DC Comics evreninin kötülerinden Mercy Graves Supergirl dizisine geliyor ve karakteri Rhona Mitra canlandıracak. Lex'in koruması olarak bilinen Rhona'nın kardeşi Otis'i Robert Baker oynayacak.

* DC Comics'in karakterlerinden Spencer Young (Spin), farklı bir cinsiyetle The Flash'a geliyor. Karakteri Kiana Madeira canlandıracak. Sosyal medyada tanınan birisi olan Spencer, şehirde yeni bir kahraman olduğunu keşfedecek ve dördüncü bölümde ilk kez görünecek.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER