Göktaşı filminin afişi yayınlandı!

Göktaşı filminin afişi yayınlandı!
Yapımcılığını Sinehane'nin üstlendiği, başrolünde Şafak Sezer'in rol aldığı komedi filmi "Göktaşı"nın merakla beklenen afişi yayınlandı. Komedi'nin sevilen isimleri; Bülent Çolak, Ayhan Taş, Tuna Orhan, Mehmet Esen, Sinan Çalışkanoğlu, Ceyhun Fersoy, Nilay Toprak ve Yılmaz Gruda'nın kadrosunda yer aldığı "Göktaşı" 28 Eylül'de vizyona giriyor. Yeni sezonun ilk büyük komedi filmi olan Göktaşı'nın afiş tasarımı Re Prodüksiyon, fotoğraf çekimi ise Müslüm Bayburs tarafından gerçekleştirildi. 

Çekimleri dört haftada Kırklareli'nde tamamlanan kahkaha dolu filmin senarist ve yönetmenliğini Caner Erzincan üstleniyor. Film; köylerinde yaşadıkları kuraklık nedeniyle yağmur duasına çıkan Günebakanlılar'ın gökten yağmur yerine göktaşı yağmasıyla bir anda değişen hayatlarını konu alıyor. 

Göktaşı filmi 28 Eylül'de vizyona giriyor...Göktaşı filminin konusu şöyle: Trakya’nın güzide köylerinden Günebakan’da halk kuraklıktan dolayı yağmur duasına çıkar, fakat gökten yağmur yerine hiç beklenmedik bir şekilde göktaşı parçaları yağar. Hemen ardından köye akın eden Amerikalı, Alman ve Rus ajanlar, köylülerin topladıkları göktaşı parçalarını ciddi ücretler ödeyerek satın almaya başlar. Muhtar Kısmet (Şafak Sezer) ise çeşitli oyunlarla köylülerin sattığı taşlardan bağış toplamaya çalışır. Kısmet’in oğlu yerel şarkıcı Bahadır ise ünlü bir şarkıcı olma hayalleri kurarken, köye haber yapmaya gelen muhabir Ceylan’a tutulur. Köylüler taşları yüksek fiyata satmaya çalışırken bir yandan yabancı ajanlarla diğer yandan Muhtar Kısmet’in türlü numaralarıyla uğraşırlar. Sakin ve kendi halinde bir Trakya köyü olan Günebakan, o güne kadar hiç duyulmamış, görülmemiş bir curcunaya sahne olur.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER