Glitch ve Slasher dizileri 3. sezon onaylarını aldılar

Glitch ve Slasher dizileri 3. sezon onaylarını aldılar
Glitch ve Slasher dizilerinin severleri için güzel haberler geldi. İki dizi de üçüncü sezonlarıyla ekrana geri dönecekler.

Avustralya kanalı ABC ve Netflix'in ortak prodüksiyonu olan Glitch, ikinci sezonunu ekim ayında ABC'de tamamlamış, bölümler yıl bitmeden online platforma da gelmişti. Sezonları altı bölüm süren drama gelecek yıl içerisinde ekrana dönecek.

Glitch, uzun yıllar önce ölmüş ama günün birinde hiçbir şey olmamış gibi dirilen altı kişinin merkezinde olduğu bir yapım. Yoorana isimli kurgu bir kasabada polis olarak çalışan James Hayes (Patrick Brammall), Glitch'te kim olduklarını ve başlarına ne geldiğini hatırlamayan bu altı kişiyi çevrekilerden saklayarak olaydaki gizemi çözmek için harekete geçiyor. 

İlk sezonuyla Kanada'daki Super Channel kanalında ekrana geldikten sonra ikinci sezonda Netflix'e geçen Slasher da resmi hesabından gelecek sezonun prodüksiyonunun başladığını duyurdu. Her sezon farklı bir seri katilin birçok kişiyi öldürdüğü bir formata sahip dramanın ikinci sezonu geçtiğimiz ekimde tamamlanmıştı.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER