Tims & B Yapım'ın yeni draması Gülperi'den ilk kareler yayınlandı

Tims & B Yapım'ın yeni draması Gülperi'den ilk kareler yayınlandı
Muhteşem Yüzyıl serisi ile dünya televizyonlarını fetheden, geçen sezonun en çok izlenen askeri aksiyon-draması Söz'ün de yapımcısı olan TİMS&B Yapım'dan yeni bir dizi daha geliyor.  Yapımcılığını Timur Savcı ve Burak Sağyaşar'ın üstlendiği, başrollerini Nurgül Yeşilçay ve Timuçin Esen'in paylaştığı "Gülperi" dizisi Show TV ekranlarından yeni sezona damga vurmaya geliyor. 

Senaryosunu Sema Ergenekon ve Eylem Canpolat'ın kaleme aldığı, yönetmenliğini Cem Karcı'nın üstlendiği "Gülperi" çocuklarını yeniden kazanmak için umudunu hiç kaybetmeden mücadele eden bir annenin gözyaşı dolu hikayesini konu alıyor. 

Yeni sezonun merakla beklenen ikilisi Nurgül Yeşilçay & Timuçin Esen' den ilk kareler 
Çekimlerine geçtiğimiz günlerde İstanbul’da başlanan ve Antep’te devam eden dizinin merakla beklenen setinden ilk kareler, yeni sezona damga vuracak ekranların yeni ikilisi Timuçin Esen ve Nurgül Yeşilçay'dan geldi. Güçlü oyuncu kadrosuyla da çok konuşulacak olan dizinin sarsıcı hikayesi de kadrosu kadar izleyicisini derinden etkileyecek. Dizide Nurgül Yeşilçay Gülperi karakterine, Timuçin Esen ise Avukat Kadir karakterine hayat verecek. Bir süredir ekranlardan uzak olan başarılı oyuncu Nurgül Yeşilçay, dizide kaybettiği eşinin ailesi tarafından üzerine atılan iftira sebebiyle üç çocuğunu kaybetme eşiğine gelen bir anneyi canlandırıyor. Eşinin ailesi tarafından zihinleri bulandırılmış ve engel olamadığı için ellerinden kayıp gitmeye başlamış üç çocuğunun kalbini yeniden kazanmak, kendi adını onların diline yeniden “anne” olarak kazımak için savaşan Gülperi'nin yürek burkan hikayesi yeni sezonda ekran başındaki izleyenleri derinden sarsacak. 

"Bir anneyi sadece çocuklarının nefreti öldürür!" 
Çocuklarını yeniden kazanmak için gözünü kırpmadan sonunu göremediği bir mücadeleye giren Gülperi’nin dizide en büyük destekçisi ise başarılı oyuncu Timuçin Esen’in canlandırdığı avukat Kadir karakteri olacak. Gülperi; mücadelesinde hiç beklemediği kadar yanında olan Kadir'in desteği ile karşılaştığı zorluklar karşısında ayakta kalmaya çabalayacak.Gelişmeleri bildireceğiz!

BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER