Steven Ogg, Snowpiercer dizisinin kadrosuna dahil oldu

Steven Ogg, Snowpiercer dizisinin kadrosuna dahil oldu
2013 yapımı Snowpiercer filminin televizyon uyarlamasının hazırlıkları devam ediyor ve kadrosuna son olarak The Walking Dead'deki rolü sona eren Steven Ogg dahil oldu. Başrollerinde Jennifer Connelly ve Daveed Diggs'i bulunduran yeni diziyi TNT kanalı yayınlayacak.

Kadrosunda Chris Evans, Tilda Swinton, John Hurt, Ed Harris ve Octavia Spencer gibi oyuncuların bulunduğu film, kıyamet sonrası temalı bir yapım olarak vizyona gelmişti. Gelecek bir zamanda başarısızlığa uğrayan bir deney yapılıyor ve yaşanan felaketin ardından dünyadaki iklim bozuluyor. Dünyanın çevresinde kesintisiz bir güçle dönen bir tren hayatta kalan insanların son sığınağı olurken, yaşanmaya devam eden sınıfsal farklılıklar da yeni hayatta insanlığın en büyük sorununu oluşturuyor.

Dizi, yaşanan felaketin yedi yıl sonrasında geçecek. Ogg ise Pike isminde sert, silahla hırsızlık girişimi nedeniyle hapse girmiş ama kaçmış, trendeki Tail grubunun lideri ve kendi insanlarının savuncunusu bir adamı canlandıracak. 

Westworld dizisinde Rebus karakterini de canlandıran aktörün kariyerinde The Short History of the Long Road, The Tick ve Solis gibi projeler de yer alıyor.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER