Bir Zamanlar Çukurova dizisinden yeni tanıtım yayınlandı!

Bir Zamanlar Çukurova dizisinden yeni tanıtım yayınlandı!

Yeni sezonda atv ekranında yer alacak olan, yapımcılığını TİMS&B Productions’ın, üstlendiği “Bir Zamanlar Çukurova” dizisinden yeni tanıtım yayınlandı.

“Bir Zamanlar Çukurova’da aşkı için öldürmeyi göze almış Yılmaz ile sevgilisi yaşasın diye kendini bir evliliğe hapseden Züleyha'nın hikayesinin anlatılacak. Ama bu hikayede sadece ayrı düşen iki sevgili yok! Ailesinin görkemli geçmişini ve biricik oğlunu korumak için kanatlarını açmış bir Hünkar'ın savaşı da var; aşık olduğu kadını tutsak etmeyi göze alan Demir de! Ve elbette sınırsız aşkların coğrafyasında, geçmişten bugüne uzanan hesaplaşmalar, paylaşılamayan topraklar da! Aşkın sınırsız, kavganın ölümüne, umudun inadına yaşandığı Çukurova’da ihtiras ve zorbalık sınavlarından geçen bir aşkın hikayesi..

Yapımcılığını TİMS&B Productions'ın üstlendiği, yönetmenliğini Faruk Teber'in yaptığı, başrollerinde Vahide Perçin, Murat Ünalmış, Uğur Güneş, Hilal Altınbilek, Bülent Polat, Sibel Taşçıoğlu, Turgay Aydın, Selin Yeninci, Selin Genç, Polen Emre, Mehmet Kara ve Serpil Tamur'un yer aldığı "Bir Zamanlar Çukurova" yakında atv'de!
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER