Kerry Washington, Old City Blues dizisinin kadrosuna dahil oldu

Kerry Washington, Old City Blues dizisinin kadrosuna dahil oldu
Scandal dizisine birkaç ay önce veda eden Kerry Washington'ın yeni dizisi belli oldu. Mart ayında Reese Witherspoon ile Little Fires Everywhere dizisinde yer alacağı açıklanan aktris, Old City Blues'un kadrosuna da dahil oldu.

Old City Blues'un tıpkı diğer dizi gibi Hulu'da yayınlanması planlanıyor. Washington başrolde yer almanın yanında yapımcı olarak da yeni dizide yer alacak. Drama, Boom! Studios'un çizgi roman serisinden uyarlanacak, senaryoyu Arash Amel yazacak ve platformdan resmi dizi onayı aldığı takdirde Gore Verbinski (Rango) tarafından yönetilecek.

2011'de yayınlanan Giannis Milonogiannis imzalı çizgi romanların hikayesi 2048'de ve New Athens'te geçiyor. Yunanistan'ın yıkıntıları üzerine kurulan ülke kaçakçıların, uyuşturucu tacirlerinin, güçlü şirketlerin ve yolsuzluğa bulaşmış politikacıların hüküm sürdüğü bir yer haline gelir. Önemli bir teknoloji şirketinin kurucusunun ölü bulunmasının ardından Solano ve Thermidor karakterleri başta olmak üzere New Athens Special Police'te çalışanlarının şehri olay sonrası hizada tutma çabaları anlatılacak.

Başrolü üstlenen Washington'ın hangi karakteri canlandıracağı şu an için belirsiz. Projenin showrunnerlığını Chris Black (Outcast) üstlenecek.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER