Mad Men'in yaratıcısı Matthew Weiner'ın yeni dizisi The Romanoffs'tan yeni bir tanıtım geldi

Mad Men'in yaratıcısı Matthew Weiner'ın yeni dizisi The Romanoffs'tan yeni bir tanıtım geldi
Mad Men'in yaratıcısı olarak bilinen Matthew Weiner'ın yeni dizisi The Romanoffs'tan bir teaser daha yayınlandı. Birkaç hafta önce 12 Ekim'de başlayacak diziden ilk teaser gelmişti.

Antoloji özelliğindeki dizinin sezonu sekiz bölüm sürecek ve sekiz ayrı hikaye anlatılacak. Merkezinde 1613’ten, Bolşeviklerin başa geldiği 1917 yılına kadar Rusya’yı yöneten imparatorluk ailesinin soyundan geldiklerine inanan insanlar yer alacak. Hikaye yedi ülkedeki insanları konu alacak ve her bölümde karakterler değişecek.

Geniş bir kadrosu olan The Romanoffs'ta yer alan bazı isimlerse şöyle: Aaron Eckhart, Diane Lane, Isabelle Huppert, Christina Hendricks, John Slattery, Amanda Peet, Jack Huston, Kathryn Hahn, Noah Wyle, Paul Reiser, Marthe Keller, Andrew Rannells.

Dizinin ilk iki bölümü 12 Ekim'le birlikte yayınlanacak ve Amazon haftalık olarak yayınlamaya devam edecek. “The Violet Hour" isimli ilk bölümde Marthe Keller, Aaron Eckhart, Ines Melab ve Louise Bourgoin; “The Royal We" isimli ikinci bölümde ise Corey Stoll, Kerry Bishe, Janet Montgomery ve Noah Wyle yer alacak.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER