Television Critics Association 2018'den Gelen CBS ve CBS All Access Haberleri

Television Critics Association 2018'den Gelen CBS ve CBS All Access Haberleri
Televizyon Eleştirmenleri Derneği'nin düzenlediği panellere konuk olan CBS'in ve CBS All Access'in dizilerinden çeşitli haberler geldi.

* 12. sezonda final yapması beklenen The Big Bang Theory'nin 13. sezonu için görüşmeler başladı.

Criminal Minds'ın gelecek sezonu normalin aksine 23 bölüm değil 15 bölüm sürecek. Daha az sürmesinin nedeni ise dizinin ekibinin yaptığı programlamanın bunu gerektirmesinden kaynaklanıyor. Ancak kanal duruma göre sezonu yine de uzatabilirmiş.

NCIS: New Orleans’ın eski showrunnerı/yürütücü yapımcısı Brad Kern, hakkındaki taciz iddiaları nedeniyle görevini bırakmış, sadece danışman yapımcı pozisyonuyla devam edeceğini duyurmuştu. Ancak diziden kovuldu ve ilişiği kesildi.

* CBS Entertainment'in başkanı Kelly Kahl, Code Black'i ekrana geri döndürmek için yeniden değerlendirme yapacaklarını belirtti. Dizi, üçüncü sezonunun ardından kanal tarafından iptal edilmişti. Kahl, medikal dramanın gösterdiği performanstan memnun olduklarını, iptalin nedeninin ekonomik sebeplerden kaynaklandığını açıkladı.

* CBS All Access'in Paul Wesley'li yeni dizisi Tell Me A Story, 31 Ekim'de başlıyor. Dizinin ilk tanıtımı da yayınlandı.

* CBS All Access'in yeni dizilerinden One Dollar'ın da ilk tanıtımı yayınlandı.

BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER