CBS All Access'ten üç yeni dizi geliyor

CBS All Access'ten üç yeni dizi geliyor

CBS kanalının online yayın platformu All Access, üç yeni diziye daha onay verdiğini duyurdu. The Good Fight ve 24 Eylül'de başlayacak Star Trek: Discovery'nin ardından onay verilen üç dizinin birisi komedi dizisi.

* Strange Angel'ın merkezindeki ;Jack Parsons, 1940'larda Los Angeles'ta yaşayan gizemli ve zeki bir adamdır. Gündüzleri Amerikan roketçiliğin doğumuna yardım ederken geceleri ise seks sihirbazlık numaraları yapmaktadır. Dizi, George Pendle'ın 2005'te piyasaya çıkan aynı isimli kitabından uyarlama.

* Komedi proejesi No Activity'nin arkasında Will Ferrell, Adam McKay ve Funny Or Die şirketi bulunuyor. Dizide büyük bir uyuşturucu karteli baskınının alelade tarafları anlatılacak.

* Gizem/gerilim türündeki $1 ise ekonomik durgunluğu atlatmış Amerika'daki küçük bir kasabada geçiyor. 1 dolarlık banknot el değiştirmekte ve birden fazla şok edici cinayete karışmış bir grup insanı birbirine bağlamaktadır. Doların yolculuğu kasabadaki kişilerin sırlarının ortaya çıkmasına da sebep olacaktır.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER