Disney Channel, Ağustos ayında yepyeni bir çizgi film serisi ile karşımıza çıkıyor!

Disney Channel, Ağustos ayında yepyeni bir çizgi film serisi ile karşımıza çıkıyor!
Aile boyu eğlencenin adresi Disney Channel, Ağustos ayında yepyeni bir çizgi film serisi, en sevilen içeriklerinin yeni bölümleri ve tüm aileyi biraraya getiren harika filmlerle karşımıza çıkıyor.

Yepyeni çizgi film serisi “6 Süper Kahraman Serüvenler”, 11 Ağustos’tan itibaren her hafta sonu ekranlara merhaba derken, sevilen çizgi serileri “Otel Transilvanya Sakinleri” ve “Mucize: Uğur Böceği ile Kara Kedi”’nin yeni bölümleri de Disney Channel’da olacak. Disney Channel hafta sonları ise yine birbirinden eğlenceli filmleri ekrana getiriyor.

Uyduda her zaman şifresiz yayınlanan, aile eğlencesinin adresi Disney Channel, 30 Temmuz’dan itibaren sevilen çizgi serisi “Mucize: Uğur Böceği ile Kara Kedi” ‘nin 8 yeni bölümü ve 12 Ağustos’tan itibaren “Otel Transilvanya Sakinleri” çizgi serisinin yepyeni bölümleri ile ardı ardına sürprizler yaparken, Kül Kedisi serisinin 3. Filmi “Sindirella 3: Zamanda Büyülü Yolculuk”, animasyon komedi “Aslan Kral 1 ½”, Simon Wells’in yönetmen koltuğuna oturduğu bir animasyon bilim kurgu filmi olan “Marslılar, Annem ve Ben” gibi birbirinden eğlenceli, güvenilir ve kaliteli içerikleri ekrana getirmeye hazırlanıyor.

Yepyeni çizgi serisi “6 Süper Kahraman Serüvenler” lansman gösterimi ile 11 Ağustos’ta arka arkaya 2 bölümle saat 13.00’da Disney Channel’da! Çizgi serinin yeni bölümleri ise her Cumartesi ve Pazar iki bölüm arka arkaya saat 13.00 & 17.00 ve 21.30’da!

Disney Channel’ın en sevilen içeriklerinden olan Mucize: Uğur Böceği ile Kara Kedi 8 yeni bölümüyle 30 Temmuz’dan itibaren Pazartesi’den Perşembe’ye saat 19.45’te ekranda olacak.

Otel Transilvanya Sakinleri’nin yeni bölümleri, 12 Ağustos’tan itibaren her hafta sonu saat 08.30, 13.30 ve 18.15’de Disney Channel’da!BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER