Lifetime'ın yeni dizisi American Princess'ın kadrosu genişliyor

Lifetime'ın yeni dizisi American Princess'ın kadrosu genişliyor
Amerika'nın kablolu kanallarından Lifetime'dan "American Princess" isimli yeni bir drama dizisi geleceğini ağustos ayında duyurmuştuk. Ardından dizinin kadrosuna yedi yeni ismin dahil olduğu açıklanmıştı. Projeye son olarak 10 yeni isim daha dahil oldu.

Jamie Denbo ve Orange is the New Black'in arkasındaki Jenji Kohan ile Tara Herrmann'ın hazırlayacağı yeni dizinin sezonu 10 bölüm sürecek. American Princess'ın merkezinde rüya düğününde nişanlısının kendisini aldattığını öğrenmesinin ardından düğünü terk eden New York'un jet sosyetesinden bir kadın yer alıyor. Karakter, telefonsuz ve eve gitmek istemez halde dışarıda kalmışken Rönesans temalı bir festivalin içine karışıyor. Önemsediğini düşündüğü her şeyi geride bırakan Amanda'nın (Georgia Flood) hayatına böylece yeni arkadaşlıklar, düşmanlıklar ve bir aşk giriyor.

Kadroya katıldığı açıklanan yeni isimlerse şöyle:

Matt Peters (Orange Is the New Black)Lucas Hazlett (Life in Pieces, Wrecked), Lex King (Troy: Fall of a City), Steve Agee (Guardians of the Galaxy, Vol. 2, New Girl), Kitana Turnbull (A Series of Unfortunate Events), Mike Lane(Nobodies), Juan Alfonso (Young & Hungry)Sophie Von Haselberg(American Crime Story, House of Cards), Sas Goldberg (Ocean’s Eight) ve Patrick Gallagher (Siren)


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER