Ege'nin Hamsisi dizisinin yayın tarihi belli oldu!

Ege'nin Hamsisi dizisinin yayın tarihi belli oldu!
Yapımcılığını Köprü-Film, Ferhat Eşsiz’in üstlendiği, yönetmenliğini izlenme rekorları kıran birçok projeye imza atan Mustafa Şevki Doğan, senaryosunu ise Bahar Filiz Ekinci'nin kaleme aldığı, Ege'nin Hamsisi dizisinin yayın tarihi açıklandı.

Usta oyuncu kadrosuyla göz dolduracak olan ‘Ege’nin Hamsisi’nde aynı zamanda sanat dünyasının genç yetenekleri de bir araya geldi: İclal Aydın, Uğur Çavuşoğlu, Uraz Kaygılaroğlu, Bestemsu Özdemir ve Asuman Dabak, Eser Eyüpoğlu, Haldun Boysan, Uğur Demirpehlivan, Hakan Bilgin, Cem Cücenoğlu, Mustafa Şen, Bengi Öztürk, Utku Ateş, Eylül Demirpehlivan, Kemal Zeydan, Ali Akdal, Buse Meral, Celal Öztürk, Büşra Şenol, Muharrem Bayrak, Selahattin Töz ve Ceyda Saltadal rol alıyor.

Bölgelerinin muhteşem lezzetlerini sunan Karadenizli ve Egeli iki restoran sahibinin çevresinde gelişen komik, duygusal, eğlenceli olaylarla, iki farklı bölge kültürünün naif karşılaşmasının anlatıldığı dizi, yaz sezonuna damgasını vuracak.

16 Temmuz Pazartesi akşamı TRT 1’de yayınlanacak ‘Ege’nin Hamsisi’nin çekimlerinin Karadeniz etabı, Rize’nin Çamlıhemşin, Fındık ve Güneysu ilçelerinde yapıldı. Dizinin Ege çekimleri ise bölgenin incisi İzmir Seferihisar’a bağlı Sığacık’ta gerçekleştiriliyor. 
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER