Alyson Hannigan, Pure'un ikinci sezonunun kadrosuna dahil oldu!

Alyson Hannigan, Pure'un ikinci sezonunun kadrosuna dahil oldu!
How I Met Your Mother, Buffy the Vampire Slayer ve American Pie gibi yapımlarla bilinen Alyson Hannigan'ın yeni dizi projesi belli oldu. Aktris, Pure'un ikinci sezonunun kadrosuna dahil oldu. 

Mennonite papazı seçilen Noah Funk, topluluğunu uyuşturucudan kurtarma amaçlı harekete geçer ve bunun için hem polislere ihanet etmesi gerekir hem de mafyaya bulaşır. Noah, eğer mafya için çalışmaya başlarsa daha rahat delil toplayacağını düşünse de inançları bunu zorlaştırır. Bu yolda kendisine lisede hiç anlaşamadığı polis memuru Bronco Novak yardım eder.

Pure'un başrolünde Ryan Robbins, A. J. Buckley, Peter Outerbridge, Alex Paxton-Beesley ve Rosie Perez gibi isimler yer alıyor. İkinci sezonda Noah'ın ailesini ve inancını korurken uyuşturucuyla olan mücadelesi devam edecek. 2019'un ilk ayları içerisinde ekranda olacak dizinin sezonu altı bölüm sürecek.

Kadroya yeni katılan Hannigan ise yerel banka aracılığıyla avukat sevgilisinin kartel üzerinden para kazanmasını sağlayan Esther Dunkel'i canlandıracak. Polisler yaptıklarının izini sürmeye başlayınca Esther'in tek seçeneği kaçmak olacak. Kanada kanalı CBC'de ilk sezonuyla ekrana gelen Pure dizisi geçtiğimiz mayıs ayında kanal tarafından iptal edilmişti ama Super Channel, diziyi iptalden döndürüp ikinci sezon onayı vermişti.

Çekimleri bugün başlayan ikinci sezona Chris Heyerdahl (Hell on Wheels), Zoie Palmer (Ransom) ve Victor Gomez (Orphan Black) da katıldı.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER