ABC'nin iptal ettiği Roseanne'i uzantı diziyle devam ettireceği kesinleşti

ABC'nin iptal ettiği Roseanne'i uzantı diziyle devam ettireceği kesinleşti
Başrol oyuncusu Roseanne Barr'ın ırkçı tweetinin ardından Roseanne dizisini iptal etme kararı alan ABC, diziden tamamen vazgeçmedi.

Kanal, The Conners isimli Darlene karakterinin merkezinde olduğu bir uzantı projeye resmi olarak onay verdi. John Goodman (Dan), Laurie Metcalf (Jackie), Lecy Goranson (Becky) ve Michael Fishman'in (DJ) de yeni dizide yer alacağı açıklandı. Onlarla birlikte yürütücü yapımcı Tom Werner ve showrunner Bruce Helford da geri dönecek.

Sara Gilbert'in canlandırdığı Darlene, sivri dilli bekar bir anne olarak biliniyor. İsminin değişme ihtimali bulunan uzantı dizinin sezonu 10 bölüm sürecek ve sonbahar sezonunda ekrana gelecek.

ABC, yaptığı açıklamada Roseanne Barr'ın uzantıyla herhangi bir finansal ve yaratıcı bağının olmayacağını belirtti. Barr ise kendi açıklamasında diziden çıkarılmasına sebep olan açıklamaları için pişman olduğunu ve 200 kişinin işinin kurtulması için uzlaşmayı kabul ettiğini belirtti. Barr, uzantıda olmasa da karakteriyle ilgili hakları korumaya devam edecek.

Şu an için Roseanne karakterinin dizinin hikayesinden nasıl çıkarılacağı belli değil.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER