Marvel's Luke Cage ve Secret City, 22 Haziran'da Netflix Türkiye'de!

Marvel's Luke Cage ve Secret City, 22 Haziran'da Netflix Türkiye'de!
Orijinal yapımlarını ekrana getirmeye devam eden Netflix Türkiye, hafta boyunca bazı yeni yapımlarla birlikte lisanslı içeriklerini de ekrana getirmeye devam edecek.

19 Haziran: Hannah Gadsby: Nanette
Avustralyalı komedi oyuncusu Hannah Gadsby, toplumsal cinsiyet, cinsellik ve çocukluk çalkantıları konusundaki kişisel tespitlerini en can alıcı noktalarıyla yüzümüze çarparak alışılagelmiş stand-up’ı reddediyor.


22 Haziran: Marvel's Luke Cage: 2. Sezon
Luke Cage, popülerliği hızla yükselirken parmak ısırtan güçleri ve Harlem için şeytani planlarıyla gelen gizemli biri tarafından dünyasının aniden tepetaklak olduğunu fark eder.


                    Cooking on High
Daha önce görülmemiş esrar pişirme yarışmasında, iki şef tüyler ürpertici ünlü hakimlerin paneli için içine marihuana karıştırılmış ağızların suyunu akıtan yemekler hazırlıyor.


                    Derren Brown: Miracle
Kuşkuculukla geçen yılların ardından, büyülü düşünme sanatında uzmanlaştı. Kendisini canlı olarak izleyenlerin hepsini aynı şeyi yapmaya ikna edebilecek mi?


                    Secret City 
Hükümetin küstah düzenbazlıklarını açığa çıkarmak için kendisini adayan bir kadın gazeteci hem kariyerini hem de hayatını tehlikeye atacak.


24 Haziran: To Each, Her Own (Les Goûts et les couleurs)
Simone’un muhafazakar ailesine lezbiyen olduğunu söyleme cesareti bulduğu sırada Senegalli bir erkek şefin ilgisini çektiğini fark eder.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER