Emma Roberts da American Horror Story'ye dönüyor

Emma Roberts da American Horror Story'ye dönüyor
American Horror Story'den Coven ve Murder House ortak sezonu geldiğinin haberi birkaç gün önce Ryan Muprhy'nin açıklamasıyla resmileşmişti. Haberin ardından yeni bir kadro gelişmesi yaşandı.

Coven sezonunda Madison Montgomery'yi canlandıran Emma Roberts, Instagram hesabından yaptığı paylaşımla gelecek sezonda da yer alacağının ipucunu verdi. Ancak Coven sezonu sırasında bir kez öldürülen ama sonrasında dirilen, sezon bitmeden ikinci kez öldürülen Madison'ın ne şekilde yer alacağı henüz belli değil.

Dizinin ilk sezonu Murder House'da Connie Britton ve Dylan McDermott gibi isimler yer almış, Harmon ailesinin yeni yerleştikleri evin aslında orada ölen kişilerin ruhları tarafından ele geçirildiği ortaya çıkmıştı. Coven'da ise yeteneklerini yeni keşfeden genç cadılara eğitim verilen bir okul dizinin merkezindeydi.

Ülkemizde FX Türkiye'de yayınlanan dizinin yeni sezonunda Evan Peters, Sarah Paulson, Kathy Bates, Billy Eichner, Cheyenne Jackson, Adina Porter, Joan Collins ve Leslie Grossman da yer alacaklar. Sezon sonbaharda başlayacak, ancak şu an için oyuncuların üstleneceği karakterler ve temanın detayları belli değil.

Emma Roberts daha önce American Horror Story'nin Freak Show ve Cult sezonunda da yer aldı. Ayrıca Murphy'nin bir diğer projesi Scream Queens'te Chanel Oberlin karakterini canlandırdı.

BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER