Dünya Kupası heyecanı Cartoon Network’le başlıyor!

Dünya Kupası heyecanı Cartoon Network’le başlıyor!
Dünya Kupası heyecanı Cartoon Network’le başlıyor! Toon Kupası’nda Cartoon Network’ün en sevilen karakterleriyle futbol maçlarına çıkacak olan çocuklar, Dünya Kupası’nı Türkiye’ye getirmek için gol arayacak. Yeni karakterler ve özelliklerle 14 Haziran’da www.cartoonnetwork.com.tr’nin yanı sıra App Store ve Google Play’de de yer alacak olan Toon Kupası, çocukları bekliyor.

Türkiye’yi 2018 Dünya Kupası’nda çocuklar temsil edecek! Cartoon Network’ün düzenlediği Toon Kupası ile çocuklar Dünya Kupası’nda mücadele etme şansı yakalayacak. Bu yıl yeni karakterler ve özelliklerle gelen Toon Kupası www.cartoonnetwork.com.tr’de oynanabilecek. Eğlenceli futbol oyunu, App Store ile Google Play’de de yer alacak.

Çocuklar, Toon Kupası 2018’de atılan her golle Türkiye’yi şampiyonluğa taşıyacak
Dünyanın dört bir yanında oynanan Toon Kupası’nda şampiyon, ülkelerin elde ettiği galibiyet sayısıyla belirleniyor. Çocuklar Gumball’dan Marceline’e, Ben 10’den Blossom’a, Finn’den Mojo’ya en sevdikleri karakterlerle yeşil sahada gol arıyor. Türkiye’deki çocukların büyük ilgi gösterdiği eğlenceli futbol oyununda Türkiye 2016 yılında şampiyon olurken, 2017’de üçüncü sırada yer almıştı.

Heyecan penaltı atışlarıyla başladı
14 Haziran’da başlayacak Toon Kupası öncesinde rekabet “Ben 10 penaltı çekme oyunu” ile start aldı. Vilgax’ın meydan okuduğu Ben 10, penaltı atışlarında rakibine üstünlük sağlamak için çocukların desteğini bekliyor. Bu eğlenceli penaltı oyunu da www.cartoonnetwork.com.tr adresinde çocuklarla buluşuyor.
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER