Preacher, 24 Haziran'da üçüncü sezonuyla ekranlara dönüyor

Preacher, 24 Haziran'da üçüncü sezonuyla ekranlara dönüyor
AMC'nin çizgi roman uyarlaması dizisi Preacher, ekrana dönmeye hazırlanıyor. 24 Haziran'da dönecek olan diziden yeni tanıtımlar ve bir poster geldi.

Dominic Cooper, Ruth Negga ve Joseph Gilgun'ın başrolde yer aldığı Preacher'ın üçüncü sezon kadrosuna Betty Buckley (Supergirl, Split) ve Colin Cunningham (Blood Drive, Falling Skies) ana kadro oyuncusu olarak, Jeremy Childs (The Last Castle, Nashville) ve Liz McGeever (Star, Nashville) ise birden fazla bölümde yer almak üzere katılmıştı.

Kadroya yeni katılan isimlerden Buckley, gerçek güçleri olan Gran'ma isimli bir spiritüalisti oynayacak ve bedel karşılığı bir ölüyü bile geri döndürebiliyor. Cunningham Gran'ma'ya sadık askerlerinden TC'yi oynayacak. Childs, Gran'ma'nın kirli işlerini yapan Jody'yi canlandıracak. McGreever ise müşterilerini cazibesiyle aile işine çekmeye çalışan, işinden nefret etse de çocuğu için katlanan Christina isimli bir karakteri oynayacak. 

Preacher bölümleri ülkemizde D-Smart bünyesinde yayınlanıyor. Dizinin üçüncü sezonu için yayınlanan tanıtımları aşağıda, posteri gelecek sayfada bulabilirsiniz.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER