Andrew Lincoln, The Walking Dead'den ayrılıyor (mu)?

Andrew Lincoln, The Walking Dead'den ayrılıyor (mu)?
The Walking Dead'in dokuzuncu sezonu dizinin başrolü Andrew Lincoln için son olabilir. Collider ve ComicBook sitelerinin haberlerine göre oyuncu, ayrılık kararı aldı.

Aktör, haberlere göre çekimleri devam eden dokuzuncu sezonun finalinden önce ayrılmış olacak. AMC de oyuncunun yer aldığı bölümlerin yayını bitmeden önce ayrılığını resmi olarak duyuracak. Lincoln'ün diziden ne şekilde ayrılacağı henüz bilinmiyor. Ayrılığın ardından uzun süredir hayatının çoğunu Georgia'da geçiren oyuncunun ailesiyle daha fazla vakit geçirmek için İngiltere'ye dönmesi bekleniyor.

The Walking Dead'de birkaç hafta önce Maggie'yi canlandıran Lauren Cohan kontrat anlaşmazlığı yaşamış, hatta bu süreçte Whiskey Cavalier'in kadrosuna da katılmıştı. ABC'nin projeye resmi onay vermesiyle birlikte Cohan'in zombi dramasındaki geleceği de şüpheye düştü. Son çıkan haberlere göre oyuncunun sekiz bölümlük ilk yarının altısında yer alması bekleniyor ve sonrasında onun da ayrılma ihtimali bulunuyor.

Ayrıca kadrodaki birçok ismin kontratlarında sona gelinmek üzere. Çıkan haberlere göre AMC, Lincoln'ün ayrılığının ardından Daryl'i canlandıran Norman Reedus'u dizide tutmak ve başrolü devretmek için harekete geçti. The Walking Dead, dokuzuncu sezon öncesi showrunner değişikliği de yaşamış ve görevi Angela Kang devralmıştı.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER