Lauren Cohan'in Whiskey Cavalier dizisinde yer alacağı kesinleşti

Lauren Cohan'in Whiskey Cavalier dizisinde yer alacağı kesinleşti
The Walking Dead dizisinde Maggie karakterini canlandıran Lauren Cohan'in ABC kanalında yayınlanması için hazırlanan Whiskey Cavalier dizisinin pilotuna dahil olduğu haberini şubat ayında vermiştik. Kanal, projeye resmi dizi onayı da verdi. Böylece Cohan'in yeni bir diziyle gelecek sezonda ekranda olacağı kesinleşti.

Aktris, zombi dramasıyla yeni sezon anlaşmasını imzalamadan önce parasal açıdan anlaşmazlık yaşamış ve yeni projeleri değerlendirmeye başlamıştı. Bu sebeple Whiskey Cavalier'in pilotuna dahil olan Cohan, ardından The Walking Dead sözleşmesini de imzaladı. ABC'nin yeni diziye onay vermesi nedeniyle Cohan'in The Walking Dead'in gelecek sezonunda kaç bölüm yer alabileceği şimdilik bilinmiyor.

The Walking Dead birkaç gün önce dokuzuncu sezonunun çekimlerine Atlanta'da başladı. Whiskey Cavalier ise ABC kanalının sezon ortası dizilerinden birisi olacak, yani 2019'a kadar ekrana gelmesi beklenmiyor. Dolayısıyla Cohan'in iki dizide de maksimum düzeyde yer alma ihtimali bulunuyor.

Whiskey Cavalier, FBI ajanı Will Chase'in (Scott Foley) CIA'den Francesca “Frankie” Trowbridge (Cohan) ile çalışmaya başlamasıyla birlikte yaşadıkları maceralar üzerine kurulu. Dizide ikilinin arkadaşlıkları, aralarındaki romantizm, dünyayı ve birbirlerini periyodik bir şekilde kurtaran bir grup casus ekibin yaptıkları anlatılacak. Kanal şimdiden dizinin fragmanını da yayınladı.
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER