Lauren Cohan, Whiskey Cavalier dizisinin pilotuna dahil oldu

Lauren Cohan, Whiskey Cavalier dizisinin pilotuna dahil oldu

The Walking Dead'in Maggie problemi resmileşti. Dizinin uzun süreli oyuncularından Cohan, ABC kanalında yayınlanması için hazırlanan Whiskey Cavalier dizisinin pilotuna dahil oldu.

Bu durum oyuncunun karakterinin dizideki geleceğini daha da tartışmalı hale getirdi. Gelecek sezon öncesi kontrat görüşmelerine devam eden aktrisin anlaşmasında bazı sorunlar olduğuna dair haberler birkaç gündür medyada kendisine yer buluyordu. Haberlere göre Rick ve Daryl karakterlerini canlandıran oyuncuların aldığına yakın bir ücret isteyen aktris, kendisine önerilen ilk zammı reddetti.

Gelecek sezon için yeni dizilerin hazırlıklarının devam ettiği pilot döneminin gözde isimlerinden olan Cohan, yeni projesi mayıs ayında dizi onayı aldığı takdirde The Walking Dead'den ayrılabilir. Ama Deadline'ın haberine göre Whiskey Cavalier dizi onayı alırsa ve Cohan de TWD için imzayı atarsa prodüksiyon süreleri aktristin The Walking Dead'in birkaç bölümünde yer almasına olanak sağlayacak.

The Walking Dead'in yürütücüsü Scott Gimple, Cohan'in anlaşmayı imzalaması konusunda umutlu olduğunu, Maggie'siz dokuzuncu sezonun mümkün olduğunu, televizyon sektöründe bu tarz durumların yaşandığı ama görüşmelerin devam ettiğini belirtmişti. Dizinin uyarlandığı çizgi romanlarda Maggie karakterinin hayatta olması ve karakterin önemi de durumu karmaşık hale getiren bir diğer etmen. Ancak Whiskey Cavalier ABC'den dizi onayı almazsa ve Cohan dokuzuncu sezon için imzayı atarsa daha önce olduğu gibi devam etme olasılığı da bulunuyor.

Muhtemel dizi projesi FBI ajanı Will Chase'in (Scott Foley) CIA'den Francesca “Frankie” Trowbridge (Cohan) ile çalışmaya başlamasıyla birlikte yaşadıkları maceralar üzerine kurulu. Dizide ikilinin arkadaşlıkları, aralarındaki romantizm, dünyayı ve birbirlerini periyodik bir şekilde kurtaran bir grup casus ekibin yaptıkları anlatılacak.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER