Aşk ve Mavi dizisi sezon finali çekimlerini tamamladı!

Aşk ve Mavi dizisi sezon finali çekimlerini tamamladı!
Cuma günlerine damga vuran, önümüzdeki haftalarda sezona ara verecek olan Aşk ve Mavi dizisinin sezon finali çekimleri eğlenceli bir şekilde tamamlandı. 2. sezonu başarıyla tamamlayan ekip ve oyuncular bolca selfie ve hatıra fotoğrafı çekerek birbirlerine kısa bir süreliğine veda etti. Set bitiminde beraber iftar yapan set ekibi ve oyuncular, şarkılar söyleyerek bu sezonu kapattılar.
 
Oyunculara ve set çalışanlarına teşekkürlerini ileten dizinin yönetmeni Hakan Arslan ise, “3. sezona kaldığımız yerden devam edeceğiz. Böyle güzel bir ekiple çalıştığım için teşekkür ederim. Bu sezon daha hareketli geçecek. İyice dinlenin. Herkese iyi tatiller” dedi.


 
Mavi ve Ali’nin dillere destan aşkını konu alan Aşk ve Mavi dizisinin yapımcılığı NTC Medya Mehmet Yiğit Alp üstlenirken, yönetmen koltuğuna Hakan Arslan oturuyor. Başrollerini Emrah Erdoğan ve Burcu Kıratlı’nın paylaştığı dizide Kenan Bal, İpek Tuzcuoğlu Birgül Ulusoy, Ayşegül Ünsal, Cüneyt Mete, Uğur Uzunel, Alayça Öztürk, Nur Yazar ve Osman Karakoç gibi başarılı isim rol alıyor.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER