Youtube, Step Up: High Water dizisine ikinci sezon onayı verdi

Youtube, Step Up: High Water dizisine ikinci sezon onayı verdi
Youtube, ocak ayının sonunda 10 bölümlük sezonuyla ekrana gelen Step Up: High Water dizisine ikinci sezon onayı verdiğini duyurdu

Glee dizisiyle bilinen Naya Rivera ve şarkıcı Ne-Yo'nun başrolde yer aldığı proje, Youtube'un ücretli içerik servisi Youtube Red'de yayınlanıyor. Azimli bir grup dansçının başarıya giden yollarını anlatan dizinin kadrosunda Marcus Mitchell, Jade Chynoweth, Carlito Olivero, Terrence Green, Eric Graise ve Kendra Oyesanya da yer alıyor.

Seri haline gelen Step Up'ın ilk filmi 2006 senesinde vizyona girmişti ve başrollerini Channing Tatum ile Jenna Dewan Tatum paylaşmıştı. Film serisinin dizi versiyonunda Atlanta'nın ünlü sanat okulu High Water Performing Arts School'nın öğrencileri merkezde yer alıyor. Rivera, Collette isimli okulda yönetici olarak çalışan eski bir dansçıyı; Ne-Yo ise Sage Odom isimli Collette ile bir geçmişi olan okulun kurucusunu oynuyor.

Tam ismiyle Step Up: High Water'un ikinci sezon çekimleri sonbaharda başlayacak ve 2019'da ekrana girecek. Dizinin ilk sezonu platformda 22 milyondan fazla izlenme oranına ulaştı. Youtube bir süre önce Karate Kid'in devamı niteliğindeki Cobra Kai dizisine de ikinci sezon onayı verdi.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER