Cumali Ceber 2 filminden Survivor yarışmasına gönderme!

Cumali Ceber 2 filminden Survivor yarışmasına gönderme!
“Cumali Ceber”, ikinci filmiyle beyazperdede sevenleriyle buluşacak! İlki sinema dünyasına büyük bir sürprizle giren “Cumali Ceber 2”de yok yok!

Anti-kahraman Cumali, bu sefer hem “Açlık Oyunları”na hem de Survivor’a gönderme yapıyor!

Kahkaha dolu bir yol hikayesiyle güldürücek olan Cumali, bir inşaatta “Ajlık Oyunları”nı yönetiyor ama kurallar biraz farklı.

İnşaattaki dokunulmazlık küreğini de elinden bırakmayan Cumali Ceber, tarzıyla yine fark yaratacak!

Yapımcılığını Retropro & Chantier’in üstlendiği “Cumali Ceber 2” 8 Haziran’da (2018) sinemalarda!“Cumali Ceber 2” Kısa Hikaye

Cumali Ceber, büyük oğlu Cevher'e kız isteme hazırlığındayken, arsası dedesine ait olan mahalledeki huzurevinin yıkılacağını öğrenir ve mahalleliye bu yıkıma engel olacağının sözünü verir. Dedesi ise yıllar önce kendisine emanet ettiği köstekli saati geri getirmesi durumunda arsayı satmaktan vazgeçeceğini söyler ancak Çetin Enişte, Cumali'den gizli bir şekilde saati almış ve Pırıl'a hediye etmiştir. Saatin peşine düşen Cumali, dedesinin isteğini yerine getirmeye çalışırken Pırıl'a ilk görüşte aşık olmasıyla kendini garip bir maceranın ve aşkın içinde bulur.

Çekimleri Adana, Antalya ve Hatay'da gerçekleştirilen serinin devam filmi Cumali Ceber 2, ‪8 Haziran'da sinemalarda olacak!
 
Yapım: Retropro & Chantier
Yönetmen: Kamil Çetin
Görüntü Yönetmeni: Aşkın Sağıroğlu
Senaryo: Görkem Çakın & Özgür Akbaş
Müzik: Batuhan Fırat & Abdurrahman Şimşek (JingleTv)
 
Oyuncular: Halil Söyletmez, Serkan Şengül, Doğa Konakoğlu, Emre Keskin, Esra İşgüzar, İsmail Düvenci, Köksal Engür, Muhammed Cangören BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER