Mamma Mia! Yeniden Başlıyoruz filminin müzikleri ön satışa çıktı!

Mamma Mia! Yeniden Başlıyoruz filminin müzikleri ön satışa çıktı!
Mamma Mia! Yeniden Başlıyoruz filminin merakla beklenen film müzikleri albümünden ilk şarkı ‘When I Kissed The Teacher’, müzik videosu ile birlikte yayınlandı.

13 Temmuz’da yayınlanacak bu efsanevi albümün ön siparişini vermek için: https://apple.co/2wKRxue

Prodüktörlüğünü ABBA’dan Benny Andersson’ın üstlendiği film müzikleri albümü filmden bir hafta önce raflarda ve dijital platformlarda yerini alacak. Albümün ön siparişe açılmasıyla birlikte Lily James ve The Dynamos tarafından seslendirilen, albümün ilk müzik videosu ‘When I Kissed The Teacher’ da görücüye çıktı.

Bu etkileyici videoyu izlemek için: When I Kİssed The Theacher’ı Spotify üzerinden dinlemek için: https://spoti.fi/2IFt0LU

MAMMA MIA!’nın merakla beklenen devam filmi MAMMA MIA! YENİDEN BAŞLIYORUZ, 20 Temmuz’da vizyona giriyor. Filmin başrollerinde önceki filmden Meryl Streep, Amanda Seyfried, Pierce Brosnan, Colin Firth, Stellan Skarsgård, Julie Walters, Dominic Cooper ve Christine Baranski yer alırken Lily James ve Cher de bu güçlü oyuncu kadrosuna katılıyor.


ABBA şarkılarından esinlenerek yaratılan ve 2008 yılında vizyona giren MAMMA MIA!’nın film müzikleri albümü İngiltere de 1.5 milyondan fazla, dünya çapında ise 7.7 milyondan fazla satılmıştı. Filmin vizyona girişinin üzerinden 10 yıl geçmesine rağmen popülaritesi hiç azalmadı.

Tüm zamanların en başarılı pop gruplarından biri olan ABBA, dünya çapında toplamda 385 milyonun üzerinde albüm satışı ve internet üzerinden 2.8 milyardan fazla dinlenme elde etti.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER