Syfy ve Russo Kardeşler'in yeni dizisi Deadly Class'ın tanıtımı yayınlandı

Syfy ve Russo Kardeşler'in yeni dizisi Deadly Class'ın tanıtımı yayınlandı
Amerika'nın kablolu kanallarından Syfy'ın ;Image Comics'in aynı isimli çizgi romanı Deadly Class'a dizi onayı verdiğini nisan ayında duyurmuştuk. Rick Remender ve Wes Craig'in hazırladığı çizgi romanın dizi uyarlamasının ilk tanıtımı yayınlandı.

Çizgi romanı televizyon için Remender ve Miles Orion Feldsott uyarladı. İki isim Joe Russo, Anthony Russo ve Mike Larocca ile birlikte baş yapımcı olarak da yer alıyorlar. Sony Pictures Television ve Universal Cable Productions'ın yapımcı şirket olduğu Deadly Class'ın kadrosunda Benedict Wong, Benjamin Wadsworth, Lana Condor, Maria Gabriela de Faria, Luke Tennie, Liam James ve Michel Duval gibi isimler yer alıyor.

1980'lerin sonunda karanlık bir dünyada geçen Deadly Class'ın merkezinde evsiz bir ergen yer alıyor. Elit bir özel okulda okuması için kabul edilen bu gencin okuduğu okul, dünyanın ünlü suç ailelerinin varislerini gönderdiği bir okuldur. O da bu acımasız, sosyal klişelerle ve belirsizliklerle dolu okulda kendi bildiği ve ahlaklı yolda kalmaya çabalar.

BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER